Wintertrophy 2019

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Wakgas Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,995

Wakgas

Ana Kamp
Arkadaşlar merhaba.
Geçen sene iki kafadar bu etkinliği yapmaya başladık. Safari tarzında yapıyoruz. 2018 yılında yaz ve kış olmak üzere iki defa yaptık. Wintertrophy 2018 giresun yaylalarında Summertrophy 2018 de Gölcük samanlı dağlarında gerçekleşti.
Bir Kaç günlük rota oluşturup bu rotayı geziyoruz ve imkan olursa da geceleri kamp kuruyoruz.
Şimdilik 2 deli ama ilerleyen zamanlarda ne olur bilinmez..

Bu sene Kızılcahamam bölgesini düşündük. Tabi burayı seçmenizde sevgili parsteam in etkinlikleri etkili olmadı desek yalan olur.

3 gece lik bir tur düşünüyoruz. Ve bir rota planlaması yaptık, ekran görüntüsünü aşağıda paylaştım.

Henüz kesinleştiremedik ama 26 27 ocak gibi başlamayı düşünüyoruz. Ben Sivas'tan geleceğim, arkadaşım da Gebze'den.
Sizlere bu rota ile ilgili fikirlerinizi sormak istiyorum.

Benim aracım 3.7kj
4 inç yükseltme, bf ko2 lastik, winç ve bilimum ekipman dolu olacak.
Arkadaşta freelander var. yaklaşık 2 inç yükseltme ve ko2 takılı.

Isınma için mobil webasto kullanmayı düşünüyoruz. kullanan arkadaşlar memnun.

Fikirleriniz, görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
(Soğukta dağda bayırda ne işiniz var hariç )

3. günlük rotamız,
1. gün aluç dağı kampı
2. gün ışık dağı karagöl
3. gün 4 göller kamp alanı (evci yaylak usta ve karagöl)
2aa7612a8f465970590428d61df4de07

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri