wj kasanın yanında range rover sport hse

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ervam Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,798

ervam

Kamp I
arkadaşlar uzun zamandır kullandığım 1999 wj 4.7 yanına birde range rover sport 4.4 v8 aldım gözlemlerimi sizinle paylaşmak istedim.öncelikle bir araba rahatlığı ve sallantı olmaması endikkat çekici yönüydü benim için.her türlü detay düşünülmüş 300bg güç üreten makina oldukça tatmin edici.vogue kasadan biraz küçük ama kullanması daha kolay yakıt olarak wjden biraz daha fazla yakıyor 2500kg dan sebeb diye düşünüyorum.körük sistemi yol durumuna göre ayarlanan amortisörler oldukça tatmin edici araziye aldığınız zaman zabdetmesi zor bir güçle karşılaşıyorsunuz uzun lafın kısası çok güzel makina ama ne bileyim wj kasayla yaptıklarım hep aklımda rrs tereddütlü yapıyorum belkide yeni kıyamıyorum bu arada gaza basınca wj nin kükremesi rrs yokkkkkkkkkk saygılarımla acizane gözlemlerim......

Etiketler
Ynt: wj kasanın yanında range rover sport hse

paylaşım için teşekkürler...tecrübeden ötesi hikaye....

ervam' Alıntı:
arkadaşlar uzun zamandır kullandığım 1999 wj 4.7 yanına birde range rover sport 4.4 v8 aldım gözlemlerimi sizinle paylaşmak istedim.öncelikle bir araba rahatlığı ve sallantı olmaması endikkat çekici yönüydü benim için.her türlü detay düşünülmüş 300bg güç üreten makina oldukça tatmin edici.vogue kasadan biraz küçük ama kullanması daha kolay yakıt olarak wjden biraz daha fazla yakıyor 2500kg dan sebeb diye düşünüyorum.körük sistemi yol durumuna göre ayarlanan amortisörler oldukça tatmin edici araziye aldığınız zaman zabdetmesi zor bir güçle karşılaşıyorsunuz uzun lafın kısası çok güzel makina ama ne bileyim wj kasayla yaptıklarım hep aklımda rrs tereddütlü yapıyorum belkide yeni kıyamıyorum bu arada gaza basınca wj nin kükremesi rrs yokkkkkkkkkk saygılarımla acizane gözlemlerim......

Yeni aracınız hayırlı olsun, güle güle kullanın... RR hep merak ettiğim bir araçtır, özellikle de körük sisteminin arazideki performansı.

Bu arada araç kaç model?sorması ayıp olmazsa fiyatı nedir?

2006 model rrs hse paket 4.4 v8 türkiyede sayılıdır piyasası 45000 eurodan başlıyor.körük sorunları bu kasada fazla yok ama olmaz diye birşeyde yok tabi.oldukça konforlu yolda giderken harman kardon locig 7 ses sistemiyle akustik konserde gibisiniz verdiği keyifle gaza nasıl bastığınızı anlamıyorsunuz öndeki aracın hızına göre kendi hızını ayarlıyor virajlar düz yolda gider gibi devam ediyorsunuz isterseniz dsc yi devre dışı bırakabilirsiniz aksiyon için.ekrandan aracın yürüyen takımı görüyor ve yola uygun sisteme geçebiliyor diff kilitillerini kontrol ediyorsunuz rampa aşağı inerken sadece direksiyonu tutuyor gerisini sisteme bırakıyorsunuz anlatılıcak çok şey var ama yaşadıkça öğrenicez.

Merhabalar...Paylaşım için teşekkürler...Arkadaşın dediği gibi tecrübe....Acaba 2000 model WJ nin malzeme kalitesi müzik sistemi ve offroad donanımı için yapılacak değişikliğe uygunluğu nedir sizce...Ben de 2000 WJ düşünüyorum...Selamlar...

skayjeckar 2" yükseltme yaptım oldukça tatmin edici oldu ses sistemine gelince hiç oynamadım bence yeterli ama isterseniz alpine markası oldukça uymlu diye biliyorum.kendinden anfili infinty gold var haybiye para harçamaya değmez .......

Cevap için teşekkürler...Acaba mtv si nekadar..kasko indirimi falan oluyormu...Selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

SON KONULAR

Geri