Wolkswagen Crafter Karavan Yapımı..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafa_ozguven Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,228
.
Mustafa bey dün başladınız, bu gün bitirmişsiniz maşallah !
Ben görebildiğim kadarıyla gayet beğendim.
Destan yazar gibi uzayan yapımları anlamıyorum açıkcası..

Bence adres ve telefon numaranızı ilgilenenler için yazmaktan çekinmeyin derim. Forum yolgeçen hanı gibi. Her türlü reklama bile alakasız kalındığı düşünülürse, siz bunu çoktan hak ettiniz sayılır.. :yum:
Begenmenize çok sevindim. Güzel yorumlarınıza da teşekkür ederim. Tam anlamı ile işe kendimi verebilsem 10 günde bitecek basit bir iş aslında. İzmir civarında olan kamp ve karavan severlere her türlü yardımcı olmak isterim. Şu içimdeki heyecanı yaşatmak adına...

Bu günde çok verimli oldu baya iş cikarabildim. Lavabo, ikili ankastre ocağıda monte ettim. Arada kalan boşluğa buzdolabıda geldim güzel olacak. Zemininde parke kaplamasıni yarın bitirdim mi,
Geriye banyonun zemin ve iç kaplaması kalıyor, oda sıhhi tesisatciya kalacak artık

IMG 20210320 162424

IMG 20210320 162504

IMG 20210320 162511

IMG 20210320 162530

IMG 20210320 162553

Banyonun içini anca yaptıra bildik. Küçük bir lavabo ve altına dolap yaptım. Duş teknesini ve bağlantısını tesisat ustası yaptı. İçinide şu geçirmez folyo ile kapladık, yat tipi wc yide koyduktan sonra baya güzel oldu. Yatak odası kısmını perde ile ayırdık, buzdolabıda tam yerini buldu. Araç ilk seferine eksiksiz olarak hazır. Bu araç gibi yaptırmak isteyen olursa zevkle yardımcı olmak isterim. İş yerim İzmir Aliağa da. Ulaşmak için 0 533 347 23 78

IMG 20210421 104230

IMG 20210421 104235

IMG 20210421 104239

IMG 20210421 104411

IMG 20210421 104408

Selamlar kolay gelsin, gayet amaca yönelik güzel olmuş.
Ufak bir tavsiyem olacak; ocak ile yatak arasına 20-30 cm kadar yükseklikte bir ayıraç plaka gibi bir şey koyarsanız pişen yemeklerden sıçrama olmaz diye düşünüyorum. Hatta tekrar baktım ocağın arka tarafına da gerekiyor bence

.
Mustafa bey
Ocağın etrafı en azından metal siper gerektiriyor !
Bilmem ne kadar değer verirsiniz ama perde çekiliyor olsa bile böyle bir yapı Alman TÜV'ünden geçemez..
Merhaba doğrucu Davut. Bencede olmalı ama bu şekilde tek seferde tüv den geçti. Hemde hiç sorun yaşamadan. Nasipo olursa bundan sonraki yapacağım işlerde daha detaycı ve araç sahiplerini daha yönlendirici olacağım. İnşallah bu çalışmalarimin devamı gelir.
Selamlar kolay gelsin, gayet amaca yönelik güzel olmuş.
Ufak bir tavsiyem olacak; ocak ile yatak arasına 20-30 cm kadar yükseklikte bir ayıraç plaka gibi bir şey koyarsanız pişen yemeklerden sıçrama olmaz diye düşünüyorum. Hatta tekrar baktım ocağın arka tarafına da gerekiyor bence
selam, sonradan yatak ve ocak arasını ayırdım. son attığım resimlerde net bir şekilde gözüküyor asılında ama dikkat etmediniz galiba. ocağın arkasınada yapmak gerekli gibi .. teşekkür ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri