Wouxsun Uvd1 Vhf Uhf Dual Band Telsiz Kutusunda

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TB5MAA Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,310

TB5MAA

Kamp II
Web
www.telsizci.tr.cx
WOUXSUN VHF UHF TELSİZ 5 WATT DUAL BAND
Fİ: 300 CELL: 536 324 56 13

DSC06133

DSC06134

DSC06135

DSC06136

DSC06137

Etiketler

Ynt: Wouxsun Uvd1 Vhf Uhf Dual Band Telsiz Kutusunda

ustam amatör oldum şükür belgem gelmek üzere ama amatör abilerim woxun almamı tavsiye ettiler

çin malı telsizlerin içinde en güzeli bu cihaz ben daha öncede kullandım fakat bende bu cihaz ihtiyaç fazlası birde bu cihaz geniş band dinliyor alt frekanslarda UÇAGI dinliyor üst frekansda TV yi dinliyor bunlar kendi arasında çeşidi çok alırkene geniş band özeligini seçtim fiyat uygun kargo bedava sıfır kutusunda

ucak frekansları kaçla başlıyor ki ustamm süpermiş yaa

uçak frekansları 110 134 arasıdır bu cihazımız 130 a kadar inmektedir frekansı fakat uçak bandı AM bandir bu cihaz FM band oldugu için yinede duyulmaktadır sesler bende yeni farkeetim tv bandınada çıkmakta 520 mhz ye kadar çıkmaktaa

verdiginiz bilgiler için teşşekkür ederim

Cehaletimi mazur görün lütfen: Bu telsizi kullanmak için amatör lisansı gerekli midir?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri