Wv Lt 35 Volt Karavan Yapımına Başlıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan geomatrici Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,476

Etiketler
Köşe kesim çok tipsiz ve tehlikeli o yüzden uzun süre ısrar ederek araştırıp en son 5-10 çam ı planya ile şekillendirip taktırdım camları içerden beyaza boyadım son Fotoğraflar

B4A1BBF6 FF5D 4278 B089 4CC1B2AB9AC2

9D6DFFFA 6596 4AD9 9C9A 5B226F022BEF

915E749E 7B9B 46E7 B61A C3408C2EECC7

10EB4F22 DB93 4B31 AA56 5DF45EF0A6F5

Aynı araçtan bakıyorum bende, sizi yeni gördüm ve çok iyi oldu. Yatağın uzun kenarı kaç cm olacak onu merak ediyorum. Teşekkürler

Herşey çok güzel gidiyor gibi.
Keyifle takipteyim.
Kolay gelsin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yazınızı baştan sona okuyup koyduğunuz resimlerden de takip ettim çok güzel oldu elinize sağlık güle güle kullanın. Bir şey ilave etmek istiyorum. mutfağın dışa bakan kısmının üzerine sabit,
otomatik kapı açıldığında kapı girişine
aliminyum
sineklik (akerdiyon kapı şeklinde ) koyarsanız daha güzel olacağını tahmin ediyorum. Sevgiler.

Kolay gelsin, çalışmalarınız çok güzel.
Aynı aractan düşünüyorum.Ama en büyük handikapım, aracın evrak işleri.4 kişilik bir aileyiz, ruhsatı değiştirinceye kadar, 4 koltuk bıraksak; aracı böyle kullanmamız sorun olur mu?17+1 bir minibüsü 95 te aldığım c sınıfı ehliyet ile kullanabilir miyim?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,083
Kaydolan Son Üyemiz
b00zt

Çevrimiçi üyeler

Geri