www.kursadergan.com

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tempus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,831

Tempus

Nissan Patrol SD33 Turbo
Yer
istanbul
Selam dostlar,

Uzun süredir elimi sürmediğim kişisel web sayfamı tasarım ve içerik olarak değiştirdim. Artık her ay düzenli fotograf yükleyebildiğim, yorum yapılabilen bir blog sistemine geçtim. beğeni veya eleştirilerinizi bekliyorum. teşekkürler

Kürşad Ergan

www.kursadergan.com

Etiketler

Ynt: www.kursadergan.com

Merhaba Kürşat bey,
Topladığınız araçlarınızı fotoğraflarından olsa bile görmüştüm, zaten o işleri çıkartan birisi mutlaka güzel şeyler yapar.Çünkü iyi şeyler hep ard arda gelir araya kötü karışmaz sadece ufak aksilikler sıkışır ve aşılır bir anı olarak kalır.
Sonuç olarak sayfanızda size yakışan bir sayfa olmuş tıpkı topladığınız araçlarınızın yakıştığı gibi.Her şey gönlünüzce olsun.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Ben önceki siteyi daha çok sevmiştim Kürşad Bey, daha bir fotoğrafçı işiydi sanki bence.... Ellerinize sağlık...

sisdagili61' Alıntı:
Merhaba Kürşat bey,
Topladığınız araçlarınızı fotoğraflarından olsa bile görmüştüm, zaten o işleri çıkartan birisi mutlaka güzel şeyler yapar.Çünkü iyi şeyler hep ard arda gelir araya kötü karışmaz sadece ufak aksilikler sıkışır ve aşılır bir anı olarak kalır.
Sonuç olarak sayfanızda size yakışan bir sayfa olmuş tıpkı topladığınız araçlarınızın yakıştığı gibi.Her şey gönlünüzce olsun.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

çok teşekkürler

selimsani' Alıntı:
Ben önceki siteyi daha çok sevmiştim Kürşad Bey, daha bir fotoğrafçı işiydi sanki bence.... Ellerinize sağlık...

bende seviyorum eski halinide interaktif deildi 5 senedir 1 tek fotograf değiştirememiştim. Şimdi bunda her gün yeni fotogaf yükleyebilirim.
:smiley:

teşekkürler

Bu arada Yataş ve meyve tatlı konsept çekimleri apayrı güzel..

ışık ve çekimler ders alınacak nitelikte...ilerde sizden bazı konuda sizden yardımınızı isteyecegim..

mdr' Alıntı:
Bu arada Yataş ve meyve tatlı konsept çekimleri apayrı güzel..

ışık ve çekimler ders alınacak nitelikte...ilerde sizden bazı konuda sizden yardımınızı isteyecegim..

tabiki elimden ve bilgimden gelen her türlü yardımı yaparım isteyen herkese :smiley:

Kürşat bey iyi akşamlar ben ERDEK ten yazıyorum arabanızı Erdek te gördüm eğer Erdek te iseniz tanışmak isterim disco ve defender 110 hastasıyım inşallah birgün benimde olur en azından bir fotoğraf çektiririm :smiley:

AVCI_77' Alıntı:
Kürşat bey iyi akşamlar ben ERDEK ten yazıyorum arabanızı Erdek te gördüm eğer Erdek te iseniz tanışmak isterim disco ve defender 110 hastasıyım inşallah birgün benimde olur en azından bir fotoğraf çektiririm :smiley:

Merhaba Ömer bey, Erdekdeki turuncu discovery 2 benim eski aracım dostum Cem e ait şu an o orda. Bir zeytinlik aldı o işlerle uğraşıyor. Yanına giderseniz oda bizdendir :smiley:

Haaaaaaaaaaaaaaa pardon siz sattınızmı yani sizin adınıza üzüldüm alan arkadaş adına sevindim güle güle kullansın eğer Cem arkadaşımızın zeytinliği nerdede biliyorsanız söylerseniz ben bulurum inan olun ki arabanıza okadar hayrandımkiiiiiiiiiiiiiiiiiii pc min ekaran koruyucusu araç üstü cadırla çekilmiş resmi :smiley:)))

Kürşad abi web sitelerinde sadeliğin ön plana çıktığı şu dönemde gayet iyi bir çalışma olmuş, önemli olan fotoğrafların kalitesi gerisi işin süsü :smiley:
"Leave a Comment", "Learn More" gibi buton yada başlıklarında değiştirilebildiği (Türkçe yazılabilecek) yerler var, istersen yardımcı olabilirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri