Www.tehlikedeyim.net

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tolgabaskan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,961

Bloğumu beğendiniz mi?

• Evet

Kullanılan: 3 75.0%
  • Hayır

Kullanılan: 1 25.0%
  • Belirtmek istemiyorum

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

tolgabaskan

Tolga BAŞKAN
Yer
Ankara
Web
www.tehlikedeyim.net
2011 yılında ara verdiğim bloğumu yeniden hayata geçirdiğimi duyurmak istiyorum. Çok daha ciddi ve çok daha kapsamlı olması için 300'den fazla makale ile yeniden başlıyorum yayın hayatıma...

Yaşıyoruz, her gün nefes alıyoruz, ama bu dünyada hayatta kalmak için hergün yaptıklarımızın ve yapmamız gerekenlerin aslında farkında değiliz, sadece onları kaybettiğimizde değerini anlıyoruz.

Peki ya hayatta kalma mücadelesi vermemiz gereken bir anda ne yapmalıyız??? İşte bu blogda bunu bulacaksınız. Ya kendi hayatınızı ya da başkasınınkini kurtarabileceksiniz.

Belki blog başlığı çok farklı gelebilir, doğada ne işimiz var diye düşünebilirsiniz. Burada bahsedilen doğa sadece vahşi doğa değil, en emniyetli olduğunuzu düşündüğünüz şehirlerden, yerleşim birimlerinden uzakta olduğunuz anlardan ve hatta en emniyette olduğumuzu düşündüğümüz şehirlerden bahsediyoruz.

Bu blogda edindiğim tecrübeleri sizlerle paylaşmaya çalışacağım, tabii ki yorumlarınızı ve katkılarınızı da bekliyorum.

DİKKAT!!! BU BLOG HAYAT KURTARIR!!!

Tolga BAŞKAN
spftrainer@tehlikedeyim.net
Ana

makaleye aynen katılıyorum elinize sağlık şunu da eklemek isterim kullandığınız hidroliğin kalitesi de ömrünü doğrudan etkiler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR