Yakıt Sarfiyatını Düşürmek ?..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan taksi84 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,519

taksi84

Kamp II
Yer
istanbul eyüp
slm arkadaşlar ben ali ist taksi şöförüğü yapıyorum işim gereği i bütün gün ist sokaklarında gezerken el ilanları görüyorum işte şu cihazı takarsanız aracınızın yakıtı % 25 düşer o cihaz mıknatıs görevi görüp arcınızın daha az yakmasını sağlıyormuş gibi lanlar benim size 2 sorum olucak 1,si böyle bir cihaz kullanan varmı yada biligisi olan varmı 2,si benim aracım 1998 2,5 v6 garnd vitara en ucuz lpg yi kaça ve nerde taktıra bilirim şimdiden hepinize teşekkür ederim saygılar

Etiketler

Ynt: Yakıt Sarfiyatını Düşürmek ?..

Bu tip cihazlar içinde nanocharger isimli ekstradan hava emişi sağlayan alet bana mantıklı geldi. Özellikle dur kalk sık yapılan şehiriçi devirsiz kullanımda ani gaza basmalarda zengin karışım oluşmasını engelleyip yakıtı düşürdüğünü iddia ediyorlar. Uzunca araştırdım. Cihazın kendi sitesinde değil de bağımsız otomobil sitelerinde (autoclubturkey gibi) birçok olumlu yorum görüp geçen yıl cihazı taktırdım. Sonuç sıfır hiç faydasını görmedim. Boşuna boru kestirmiş oldum. Kısaca "hap yap para kap işi".

Selamlar ,
O cihazların işe yarayanını ben görmedim . En son bu nan caherger lpg cherger hikayesi vardı ... İnceledim ama kayda değer bi katkısağlayacağına inanamadım . Benim anladığım kadarıyla yanma odasına ecu dan habersiz fazladan hava sokuyor ... Böyle 50-100 liralık cihazlarla bir sonuç alınsa otomotiv firmaları kullanır zaten ...

LPG konusundabelli firmaları ve daha önemlisi kesinlikle firmanın yetkilisi servisini tercih edin . Biraz ucuz diye yetkili servis dışında montaj yaptırmayın . Sanayiye gidiyorsunuz heryer her markayı takıyor ...

Saygılarımla ...
Barış

Değerli Arkadaşlar,

Bilgi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkürler. Sitede kayıtlı olan- olmayan tüm arkadaşlara tavsiye edeceğim bir ustam var. Kendisi LPG sistemi montajı yapmıyor fakat enjeksiyon, karbüratör,distirbitör ve ateşleme sistemleri üzerine muhteşem bir usta...
Kendisi reklamını yapmaya ihtiyaç duymuyor kaldıki bende reklamını yapmak için değil sizlere fayda sağlıyacağını bildiğim için tavsiye ediyorum. Ve iddalı konuşuyorum bu adamın YAKIT SİSTEMLERİ ÜZERİNE ELİNE SU DÖKECEK USTA YOK. Aracınızı götürdüğünüz zaman modeli ve markasına göre LPG'nin faydalı olup olamayacağına karar veriyor. Bu işlemi uydurarak değil cihazlarla ölçüp biçerek yapıyor. Yeri Hasanpaşa'da ismi AHMET MEMİKOĞLU. Telefonu 0216 325 63 17

Sevgiler selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR