Yalova Kurtköyde Doğayla başbaşa bir gün

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ORHANBIYIKLI Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,031

ORHANBIYIKLI

Zirve
Değrli arkadaşlar arazi aracım modifiye edildiğinden ,binek araçla bir gezi yaptık,mutlu bol kalorili bir gün oldu yürüş mesafemi epey uzatmam gegekecek :D :D
Gittiğim yer yalova kurtköy ormanlarının içi,doğayla başbaşasınız,bir dostumun eşiyle birlikte işlettiği kaltur butik otel
oraya gidebilmek için önce yalova feribotuna bindim, daha sonra termal yolunu takip ettim, termale gelmeden kadıköy yol ayrımından içeri girerek,sadece sağı takip ederek yaklaşık 4 km sonra kurtköye geldim ,köye girmeden solu takip ederek yaklaşık 1 km sonra kaltura geldim, çok sıcak ve samimi karşılandık,görselleri buradan paylaşacağım,yolunuz düşerse bir kahve içmek için bile uğrayın derim.

Etiketler
Ynt: Yalova Kurtköyde Doğayla başbaşa bir gün

resimleri pek beğenmedim kış sezonu olduğundan ortalık biraz dağınık çıkmış ,google kaltur butik otel yazdığınızda deritoplu görseller çıkıyor bir kaç kare koyalım[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

DSC00896

DSC00897

DSC00898

DSC00899

DSC00900

gezen bilire 'de rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz[attachment=1][attachment=2]

DSC00906

DSC00907

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

DSC00908

DSC00909

DSC00910

DSC00911

DSC00913

yol binek araçlar içinde uygun.[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

DSC00912

DSC00914

DSC00916

DSC00919

DSC00920

otel sahibi adam beyi'de off road cu yapacağız inşallah. :D :D :D[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

DSC00915

DSC00917

DSC00903

Bıyıklı çok teşekkür ederim bizleri gezenbilir'e duyurmuşsunuz biz her zaman sizler gibi dostlarımızı karşılamaya hazırız fotograflarınız biraz net çıkmamış kamera ile almıştınız video gösterme imkanı olsaydı çok güzel olurdu bende bir iki kış karesi ilave edeyim bu arada nissan patrola da ağırlık vermissı karelerinde patrolu beğendin galiba satalım abi saygılarımla adem

100 0853

100 0702

100 0882

100 0822

100 0828

Kışın iş başa düşüncede ücretli misafirhanemizin yollarını böyle açıyoruz ferozenın arkasına çeki halatı bir de çıkma divan divanın üstüne üç beş tane kütük ağırlık yapsın diye bir iki var gel yapıldı mı yol açılmıştır hoş geldiniz buyurun efendim

100 0829

100 0846

100 0847

100 0843

100 0884

Adem bey süpersin söz bu kış senin yolları benim defender acacak :D :D :D gerçi patrol'ü çekmişsin bahceye, artık bize pas vermessin :D :D :D ablamıza ve sana selam sevgi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.