Yan Çanta Yapımı (cup)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yusuf3070 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 41,748

Etiketler

Ynt: Yan Çanta Yapımı (cup)

Bunlarda son fotoğraflar...

DSCF98422528800x5332529
,
,
,
DSCF99212528800x5332529
,
,
,
DSCF99282528800x5332529

Motorumu satalı birkaç hafta oldu,amacım ayni modelin biraz daha yenisini satın almak,sıfırları bana cazip gelmiyor,zaten innovanın sıfırıda artık ülkemizde bulunmuyor,Neden bu model derseniz hangi motor 1 litre ile 60 km gidebilir :smiley: Bu motor tam gezmelik

Çantalarıda motorun yeni sahibine hediye ettim :D
kısmet olursa daha iyilerini yapıcam,ama bunun için bir enjeksiyon kalıp ustasına ihtiyacım var,köşelerde bulunan plastikler için kalıp yaptırmayı düşünüyorum,Bu şekilde köşe plastiği piyasada malesef satılmıyorlar
Bu tür çantaları piyasada 1000 tl den aşağı bulamazsınız,amacım piyasada herkezin kullanabileceği fiyatı uygun bir yan çanta üretmek

Tabii bunlar düşünce,faaliyete geçirebilirmiyim ! Kısmet :smiley:

23

'Motosiklet Römorku'nu da gördüm ; tekrar tebrik ederim. ;D Motosiklet için Honda CBF 150'yi öneririm ,ama 3,5 lt /100 km civarı tüketimi var; veya ben çok asılıyorum ;D

yusuf3070' Alıntı:
Bunlarda son fotoğraflar...

23

yusuf bey merhaba.
Bahsetmiş olduğunuz plastik köşeler piyasada satılıyor.
Klima santrali kaide köşesi olarak bulabilirsiniz. ayrıca ona uygun alüminyum profillerde mevcut. bulamazsanız bursa'dan size gönderebilirim.​

yucel59' Alıntı:
'Motosiklet Römorku'nu da gördüm ; tekrar tebrik ederim. ;D Motosiklet için Honda CBF 150'yi öneririm ,ama 3,5 lt /100 km civarı tüketimi var; veya ben çok asılıyorum ;D
Oda iyi motor ama yakıt fazla,1.8 litreyi tercih ederim ben :smiley:

İlginiz için sağolun Süleyman bey,googlede şöyle bir araştırdım bahsettiğiniz malzemeyi ve köşelerine konan plastiği
Galiba bahsettiğiniz kaidelerin kenarları biraz daha yuvarlak hatlı,plastikleri tam göremediğim içinde kesin emin değilim

Böyle bir metal kutunun kenarları malesef yuvarlak hatlı yapılamaz,bunun için çok büyük bir kalıp ve prese ihtiyaç olur
Yada cakaya özel bıçak yapılması gerekir,uzun ve masraflı bir iş
Benim gösterdiğim şekilde ise herhangi bir bükümcüye gidilip kıvırtılabilir

Zahmet olmaz ise,Fotoğraf gönderebilirseniz tam emin olabilirim

18 .
.
. 22

yusuf bey merhaba.
Bahsetmiş olduğunuz plastik köşeler piyasada satılıyor.
Klima santrali kaide köşesi olarak bulabilirsiniz. ayrıca ona uygun alüminyum profillerde mevcut. bulamazsanız bursa'dan size gönderebilirim.​
merhaba nasilsiniz ben bu çanta kaide köşesin den ariyorum ama bulamadim bir turlu bu konuda yardimci olurmusunuz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR