(yardim) 1987 Hilux Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MMDulger Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,572

MMDulger

Yeni Üye
Kafamda eski Hilux almak gibi bir düşünce var ama aklıma takılan sorular var. Öncelikle en önemlisi, yakıtı nasıl? Tek araç olarak kullanacağım, şehir içinde az yakar mı? Bir de bakımları, parçaları nasıl? Ankara'da yaşıyorum mesela parçasını rahat bulabilir miyim? Arazi performansını az çok biliyorum, gayet başarılı bir araç ama masraflarından dolayı çekiniyorum biraz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Etiketler
Parcasi bol ve sorunsuz araclardir toplulari ama sehir ici 0,4 kuruslari bulabilir yakitlari, ve konfor konusunda biraz elden gecirilmeli ama bi araba konforuda aramamak lazim ama dayaniklilik konusunda kendisine asik eder.

masrafsız bir araç dizelini kullanmadım ama benzinlisi ile LPG kullanarak şehir dışı 24 krş yaktığını bizzat tecrübe ettim.
Konfor yok makasları seyrelterek biraz artış sağlarsınız fakat tek araç kullanmak için ideal değil ben bir yıl tek araç olarak kullandım tavsiye etmem.
Off road ta gelince üstüne araç tanımam kıramazsınız arazide yakıtı harika arazi için biçilmiş kaftan ama aile aracı asla değil.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.