Yardım 2003 Landrover Discovery Td5--- Mitsubishi Pajero 3.2 Did 2004 Model

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan discovery2 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,216

discovery2

Yeni Üye
herkese iyi günler diliyorum ,arkadaşlar arazi performansı açısından konfor güvenlik açısından land Rover discovery td5 mi yoksa Mitsubishi pajeromu did 3.2 ,bu konuda ayrıntılı bilgiye ihtiyacım var ,uzun süredir 2003 discovery td5 kullanıyorum eğer olumlu yanıtlar alırsam pajero düşünüyorum.discovery td5 i çok seviyorum konfor ve güvenlik muhteşem arazi performansı muhteşem ama pajeroyu bilmiyorum ,lütfen bu konuda bilgilerinize ihtiyacım var.
teşekkürler.

Etiketler
Ynt: Yardım 2003 Landrover Discovery Td5--- Mitsubishi Pajero 3.2 Did 2004 Model

Mitsubishi pajero arkadaşımın var,biraz dertli arabası için,neden derseniz parça bulma konusunda ve fiyatlarının yuksek olması sebebi ile sorunlarını anlatır.
Yinede tüm modelleri hakkında böyle düşünülürmü bilemem,2004 ya da 2005 model onun aracı.Konforu ve yol tutuşu güzel diyor.

discovery td5 benim çok sevdiğim bir araç ,belkide taraflı yazıyorum iki araç arasındaki farkı yazarken,yinede duyduğumu eklemek istedim,kolay gelsin .Hakkınızda hayırlısı olsun.

Ynt: Yardım 2003 Landrover Discovery Td5--- Mitsubishi Pajero 3.2 Did 2004 Model

ben bilgiler için teşekkür ederim .
benim için faydalı oldu.

Merhablar,

Mitsubishi Pajero 3.2 DID ve 2003 Land Rover Discovery Td5 arasındaki mukayeseye gelirsek güvenlik açısından Discovery 2'ler Pajero'ya göre daha geri de, zaten çarpışma testleri konusunda veriler incelendiğinde Discovery 2'ler maalesef çok parlak bir noktada değildir. Kullanım rahatlığı, donanım, kalite ve konfor unsurları olarak karşılaştırıldığında da Pajero daha öndedir. Ayrıca iç hacim genişliği konusunda da Pajero, kullanıcısına daha geniş alan serbestliği sunmaktadır.

Fabrikasyon çıkış halleriyle bile Mitsubishi Pajero ve Toyota Land Cruiser rakiplerinin bir adım önündedirler. Zaten bu iki markanın küresel pazarda tek rakipleri birbirleri durumundadır.

Selam ve saygılar,
Emre Akçal.

sıfırlarının fiyatlarına bakarsak disco daha pahalı bir araç buna rağmen satış rakamları da daha fazla niye acaba?

Vallahi her konuya girip oldukça uygun bir fiyata pajero'sunu satmak için adeta ısrarcı olan bir arkadaş bu arabaların karizmayı çizdirdi çok fena... Hepi topu birkaç on tane olan arabalardan biri olmasına rağmen satılamıyorsa vız gelir tırs gider... Küresel pazara filan gitmeyin, sanayide bir td5 ilanı vardı aman kaçırmayayım dedim aramaya kalmadan kaptılar. Ben etrafımda biliyorum 3 kişi temizi td5 bulursa affetmez :smiley: mesele birazcık burada neticeleniyor. Yoksa Pajerolar iyi arabalar. Tabi mesela motoru avrupa pazarına uygun değil. Cüssesi avrupa pazarına uygun değil. Yedi kişiyi rahat rahat taşıması avrupa pazarına uygun değil. Dizel olması zaten arapların pazarına uygun değil, yaw nereye uygun desek :smiley: benzinlisi Abd için yapılmış, araplara yapılmış.

yeni bir td5 sahibi olarak pajeronun dezavantaji vergi ve araç fiyati olarak söyleyebilirim 2004-2005 pajeroya 50bin den asagi isteyen yok ama td5 in fiyati daha makul seviyelerde ve vergisi de oldukça dusuk pajero karsisinda

selamlar arkadaşlar.bende araç değişikliği düşünüyordum.td 5 te karar kıldım nedenini çok biymiyorum.
Mevcut ilanlardaki td 5 ler nasıl uzak durmamız gereken ilan varmı. 2000,2001, 2002 lere talip olsam 2003 ve 2004 lerden bir eksiği varmı bunların

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri