Yardim Edermİsİnİz Suv Arazİ Araçlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan barcan10 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,586

barcan10

Ana Kamp
HERKESE SELAM.MUĞLADA BİR TATİL YERİNDE MEMURUM.BAZI ARAÇLARDA HİÇBİR FİKRİM YOK VE YARDIM ALMAK İSTİYORUM

BÜTÇEM MAKSİMUM 45000. SUV JEEP VSVS BİR ARAÇ İSTİYORUM,BENZİN DİZEL FARKETMEZ.KESİNLİKLE OTOMATİK VİTES OLACAK. OYLE DAĞ TAŞ GEZMEKTEN ZİYADE HAFTASONLARI KAMPİNGLER İÇİN AİLEMLE HEM GENİŞ HEM YÜKSEK OLACAK.HAFTA İÇİ EŞİM KULLANACAK. DAHA ONCE BİLMEDEN ............ MARKA Bİ SUV ARAÇ ALDIM CONTA YANDI MOTOR YANDI DERKEN 15 BİN GİTTİ. KENDİME GELEMEDİM O YUZDEN MACERA ARAYACAK DURUMUM KALMADI.ÇOOOK .KİME GİTSEM ANLAMAM DEDİ ANLAYANLARDA Bİ TON PARA ÇIKARDI.ÇOOOOOKKKK UZUNNNN BİR ARAŞTIRMA SONUCU TAHMİNİ ALABİLECEĞİM ARAÇ TİPLERİ TAHMİNEN

2002 2004 HONDA CRV OTOMATİK 200-250 BİN KM
2004-2006 XTRAİL OTOMATİK 150-200 BİN
2006 2008 SUZUKİ GRAND VİTARA 5K OTOMATİK 150-200 BİN
2002-2004 RAV4 OTOMATİK 200-250 BİN
2005-2007 FOSTER OTOMATİK 150-200 BİN

BÜTÇE OLARAK MAKSİMUM ALABİLECEĞİM BUNLAR GÖZÜKÜYOR

TATİL BELDESİNDE İKAMET ETTİĞİM VE MEMUR OLDUĞUMDAN ALDIĞIM ARAÇ ÖNCELİK Lİ OLARAK SANAYIYI SEVMEMESİ.SEVSE BİLE UCUZ OLMALI PARÇASI BOL ANLAYANI ÇOK VS VS VS BİR İKİ YERE MUHTAÇ ETMEKTEN ZİYADE GENEL OLARAK HERHANGİ BİR SANAYİDE HERHANGİ BİR USTA ANLAMALI.YANİ PIYASA ARABASI OLACAK.YADA EN AZ SORUN ÇIKARAN.SORUN ÇIKARSA BİLE SAÇ BAŞ YOLDURMAYAN BURDA BENİ ÇARESİZ BIRAKMAYACAK.SONUÇTA SON PARAMLA ALACAM VE DAHA ÖNCE ARABAM BURDA BANA SAÇ BAŞ YOLDURDU.

BUNLARIN DIŞINDA

ARAÇ %80 ŞEHİR %20 TOPRAK YOLDA KULLANILACAK
LPG YE UYUMLU MOTORU OTOMATİK VİTES OLMASI OTOMATİĞİ KONFORLU OLMASI
SES YALITIMI KONFOR KALİTE OTOMATİK ŞANZIMANI GÜVENLİK OLACAK
OTOMATİK ŞANZIMANDA VİTES GEÇİŞLERİ SARSINTSIZ VSVSVSVS

AMA ÖNCE BEKLENTİM GÜVENLİK VE BENİ BURDA MAGDUR ETMEMESİ

FAZLA BEKLENTİM VAR FAKAT BU ARAÇLAR İÇERİSİNDE EN İYİSİNİ SEÇMELİYİM.4 5 SENE KULLANICAM

TEŞEKKURLER SAYGILAR

Etiketler

Selamlar. 45 bin lira civarı bütçe ile 10 yaş üstü ve 150-200 bin km yapmış araçlarda, çok şanslı değilseniz bahsettiğiniz bir önceki suv macerasının bir benzerini yaşayacağınızı düşünüyorum. Eğer %80 otoyol,%20 toprak yol kullanımı öngörüsündeyseniz, station wagon veya crossover, ancak yıl olarak daha güncel ve az km yapmış araçlara yönelmenizi öneririm.

daredevil arkadaşıma katılıyorum ben çok merakım vardı kia sorento aldım senin kriterlerini düşününce dacia duster geliyor aklıma otomatik deyince yeni modelleri otomatik ama biraz daha para eklemen lazım risk almak istemiyorsan

Aynı kriterlerde araç alıp biniyorum. Daha önce 2004 Hyundai Santa Fe 2.0Crdi ve 2005 model Hyundai Tucson kullandım. Alternatif olarak düşünebilirsiniz.
Geniş iç hacim ve yüksekliğiyle ideal bir araç. Parçaları Mobis ve servis aracılığıyla Kore'den getiriliyor. Saydığınız araçlar arasında favori olan Honda Crv dir. Piyasa olarak arada 10.000₺ gibi bir fark var şuan.
İyi günler dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende memurum . bütçe kısıtlı . Aynı düşüncelerle otomatik olsun vs 2003 grand cherokee 2.7 crd aldım. parçaları biraz pahalı ama bi kaç yerini bakımdan geçirdikten sonra pek bi masraf edecek bişey kalmadı gibi. Ancak şimdiki aklım olsa otomatik vw caddy alırdım. Aynı işi fazlasıyla göreceğine inanıyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri