Yayla Mocamp (Ankara-İstanbul yolu 110.km)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan centilmen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 39
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,075
Haftasonu Yayla Mokamp'a uğradım. Birkaç fotoğraf çektim. Müdavimi olabileceğim güzel bir kamp bence...
1c602699f150e7e25f23ae2f1dbdc53d
085b1d65e4f11c7c40ad642694e450d4
Ef43df3190aa814c24f335d167b92682
2e99d85c1c54bdbabb6429ca21fd7909
19c3f32db5e3df418f2274d62517d8ab
5b1bc2ef16b9066bea455ba512341195

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

Pahalı yücel bey biz trakya kamp karavan derneği ile yalıköyde karavan başına 25 tl verdik dus wc elektrik var

Yayla mokamp'ta uzun süren kış arasından sonra ilk defa kamp yaparak sezonu açtık. Mokamp özellikle yaz sıcaklarından bunalanlar için güzel bir alternatif sunmaya devam edecek.
Biz de anlaşmamız gereği ordayız.
Selamlar.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bungalov da var mı acaba? Karavan veya çadırsız gelsek fiyatlar ne kadar acaba Hocam? Bizim için bir sorar mısınız?

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba,
Bayağı güzel bir yere benziyor ama bu sene çadır için fiyatları ne kadar arkadaşlar.son dönemde giden varsa eğer.

Hemen yanında Şahinler Tabiat Parkı var. Kişi başı 15 TL/gün, araç içinde 15 TL /gün alınıyor. Karavana izin var sanırım, işletmeyi özele (kişiye) vermişler.

(2020) Temmuz da gittim Ankara şehir merkezi 33 ° C iken, Şahinler 20 ° C, ağaçların arası çadır kurulacak yerler 18/17 ° C 'yi göstermişti. Gündüz vakti çadır için gelenlerin hemen hepsi ateş yakmışlardı ısınma amaçılı : )

Aynı bölge, daha uygun fiyat için düşünebilinir.

Geçen hafta sordum, kişi başı 50 lira dediler, hemen yanındaki şahinler tabiat parkıda 18:30'da kapılarını kapatıyormuş, çamkoruya gittik.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Geri