Yelken simülasyon programı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Mehmety Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,057

Etiketler

Ynt: Yelken simülasyon programı

Benide enterese etti , az evvel bir program buldum....

http://www.boerse.bz/boerse/spiele-angebote/pc-spiele/222896-yachtsimulator-german-postmortem.html

virtual skipper diye google da arattıgınızda cıkacaktır. Gayet profosyonel bi oyundur keyif alırsınız.

Mehmet eğer tahmin ettiğim gibi inşa ettiğin trimaran kayakta kullanmak istiyorsan inatla ve ısrarla sail simulator'u tavsiye ederim.
Bende eski sürümü vardı bi aralar fakat bi arkadaşa verdim ve geri gelmedi :(

Bu linkten bir incele, çok farklı tekne tipleri var. Çok küçük centerboard teknelerden Amerika kupası teknelerine kadar birsürü tekneyi tecrübe edebiliyosun. Ayrıca, çok detaylı şekilde ince trimleri yapabiliyosun.
Ağırlığı (mürettebat) kaydırma, yelken trimleri vs çok güzel.
Ayrıca bu simülatörde ağdan paylaşıp çoklu olarak yarışabiliyorsun.
Ama diğer simülatörler gibi yarış ağırlıklı değil.
http://www.sailsimulator.com/

Ama eğer amacın oyun ise, yani yarışmak vs istiyorsan virtual skipper öneririm.
Çok daha basit istiyorsan virtual sailor derim.
Sevgiler

Kaybettiğim simülatorün acısıyla torrentten aradım buldum.
İndirmeye başladım, açılsın bi kurayım. İstersen paylaşırım :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri