Yeni Aracım Disco I; Orj. Camel Trophy 92 Model

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan altuncu57 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 425
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 91,070
Ynt: Yeni Aracım Disco I; Orj. Camel Trophy 92 Model

bu arada yeni farkettim naylonlarından çıkartınca.yayların her iki takımında da 1'er adedinde yükseklik farkı var.ön ve arka olmak üzere birisi diğerinden 1 cm kadar uzun
100 8143
100 8142

Etiketler

evet onu duymuştum.şöför ağırlıgı için dengeleniyor.sanırım meslektaşız.hayırlı işler...

ön yaylar kullanılmadı.sadece arka yayları kullandık.ön yaylar ve çıkan arka yaylar vasıta başlığı altında aksesuar yedek parça bölümünde satılıktır.

bi güncel yapayım dedim yaklaşk 2 senedir boş bırakmışım. köprünün altından çok sular aktı :smiley:

WP 20131221 003

WP 20131221 004

WP 20131221 005

WP 20131221 008

WP 20131221 009

Yandaki aleminyumlar dışında müthiş bir araç olmuş onlar da etek altı çizilmesin fazla diye sanırım. Allah nazardan saklasın.

araç zaten dört dörtlük ve kocaman bir maaşallah demiştik daha önce, şimdi tekrara edelim, lakin eteklerdeki ceta'ları statik boya ile mat siyaha döndürme fikri bana daha sempatik geldi : )) Tekeriniz düz bassın, selamlar, bol çamurlar...

berdush' Alıntı:
Yandaki aleminyumlar dışında müthiş bir araç olmuş onlar da etek altı çizilmesin fazla diye sanırım. Allah nazardan saklasın.
doğrudur. kanal geçişlerinde falan düşünüp yapmıştım.boya işini bende düşünmüştüm ama çok çabuk çiziliyor ve altından alüminyum rengi yeniden sırıtıyor diye vazgeçmiştim .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.