Yeni Aracımız 2003 Land Rover Discovery 2 Td5

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan umutcelikel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 267
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 112,051
Geçen hafta sanırım bir matematik hesabı veya deponun numarası söz konusu :smiley: ama 200 liralık yakıtla şehir içinde %40 trafikte sakin kullanım 495 km yaptım, hesaplama full depo iken kullanıp sonra benzinliğe girmek suretiyle ölçüldü:smiley:
Yani tüm depoyu harcamayı beklemeden aldım, depoda hava vs yok bana çok ilginç geldi. Hala bir yerde hata olduğunu düşünüyorum ,

Etiketler

Vay arkadaş. Sanki araba dediğimi duymuş gibi, dönüşte sadece uzun yol tüketimini ölçtüm depoyu fulleyip. Kmde 36 kuruş yaktı, 100 kmde 9.6 lt !!!! Şaka gibi :D :D Acaba td5 son nefesini vermek üzere de performans doruğa mı çıktı ki aman Allah korusun :D Üstelik dikkat de etmedik 120 kmhile falan geldik...

Aha benim konu geri gelmiş şükürler olsun. O zaman hemen bugün yapılanların sonucunu paylaşayım...Artık vay Gizem'e selektör yapanın haline :D :D :D
20151225 163041
20151225 163144
20151225 163158

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri