Yeni Bir Kamping.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan özalp Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,659

özalp

Ana Kamp
Bozca adadaki ADA KAMPİNG karavan almıyor.Sadece çadır kabul ediyor.
Bir şişe 1 litrelik su 5 TL, bir rulo WC kağıdı 7,5 TL ile nasıl müşteri çekecek belirsiz.
Pino Karavan firmasının verdiği 5-6 adet bungallow tipi karavanları geceliği 100 TL ye makul bir fiyatta kiralaması dışında kamping alanından memnun kalmak oldukça zor.
------
Ada sakinlerinden biri beni aradı ve orman idaresinden 55 dönüm araziyi 29 yıllığına kiraladıklarını ve burada Avrupai tarzda kaliteli bir kamping oluşturmak için Kaymakamlığa baş vurduklarını, kaymakaımn da bu projeye sıcak baktığını ama kesin proje istediğini söyleyip, kaymakama resmi ağızdan bir yazı yazıp projeye yol vermesni rica etti.
,Konuyu UKKF başkanımıza havale ettim, o da Trakya Kamp Karavan Der.başkanını görevlendirdi. Ben de kendisi ile konuştum ve olaya böylece el atmış olduk.
İnşallah mutlu sona yaklaşmayı umud ediyoruz, camia olarak.
Sektör olarak da adada kaliteli ve makul fiyatlarda konaklama yapılabilecek bir kampingin olması çok yerinde olacağını savunuyoruz ve bu konuda olumlu yönde çaba gösterileceğine eminim. Yani un var, şeker var helva yapmak için eksik hiçbir şey yok.

Etiketler
Bu haberin tuzu daha kurumadan bir başka yatırımcı da Ankara / Haymana'dan beni aradı.
Orman içinde ve termal su kaynağı olan 50 dönüme yakın arazisinde kamping açmak isteyen bir kişi ile yaptığım görüşmede, kendisine resmi prosedürü anlattım ve TÜRKİYE KAMP KARAVAN DERNEĞİ / ANKARA daki dernek telf. no. nu verdim.
Ayrıca TÜRKİYE KKD. bşk. yrd.Sn.Sabahattin Ergen i de arayıp haber verdim .
Artık yatırımcı ve Türkie KKD başbaşa bu projeyi nasıl hallederler, onlaraın bileceği iş oldu.
-----
Bu gibi 2 nci bireysel yatırım işi, Türkiye'de Karavan sektörüne olan ilginin bir örneği gibi duruyor.
Umarım devletimiz de elinden geleni yaparsa bu sektörün önemli bir bacağı olan kamping faliyeti hakettiği önemi bulur.

bu tip karavan ve kamp park yeri açılmasına devlet destek verirse hem iş imkanı sağlanır
hem de güzel memleketimizi daha rahat gezebiliriz diye düşünüyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri