DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Yeni Bir Proje

'MOTOKARAVAN' forumunda Eekaynarr tarafından 15 Eylül 2019 tarihinde açılan konu 3173 kişi tarafından okunmuş, 66 cevap yazılmıştır

1. makara60

makara60 Kamp III

Alınan Beğeni:
    567
    Yürüyen kazalı araç, gümrükte yatan kazasız araçtan her türlü iyidir:smiley:Yatan araçtan uzak durun derim ben.Benim yukarıda anlatmak istediğim:Bir aracın temizi 50 bin tl ise siz bu aracı 35 bin tl ye de alsanız,bu araç ne yapar eder size bu masrafı yaptırır.O para sizden sonradan çıkacağına baştan çıksın da sanayi köşelerinde ustaların insafına kalmayın.Çünkü ustalar bir yeri yaparken bir yeri bozar:wink:

ince999 ve SNN76 bunu beğendi.

2. SNN76

SNN76 EFELİK EFENDİLİKTİR...

Alınan Beğeni:
    55
    Degerli makara60,
    Sizinle ayni seyleri farkli sekilde ifade ediyoruz :smiley: Siz temiz araca soz gelimi 50.000 tl verip sorun yasamamak istiyorsunuz. Ben aracin temizligini garanti etmek icin yine 50.000 tl harcamayi goze alip kendim gerekli degisiklikleri yaparak aracin temizliginden emin olmayi seciyorum . Aslinda ikimizin de gozden cikardigi butce ayni... Satin alinacak aracin sasesinin sorunsuz olmasi konusunda da sizinle ayni fikirdeyim.Bu konu ile ilgili tum mesajlarimda da ozellikle belirttim. Selamlar...

ince999 bunu beğendi.

3. caravanserai

caravanserai Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    3
    Herkese merhabalar,

Paylaşımlarıyla emeği geçen herkesi tebrik ederim

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...