DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Yeni Bir Yakıt Sistemi; Sıvı Püskürtmeli LPG (Vialle LPI)

'OFF-ROAD TEKNİK' forumunda veteriner tarafından 4 Nisan 2009 tarihinde açılan konu 37421 kişi tarafından okunmuş, 31 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. KLL

KLL Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.

Alınan Beğeni:
    127
    Ynt: Yeni Bir Yakıt Sistemi; Sıvı Püskürtmeli LPG (Vialle LPI)

sorularıma cevap alamamışım baktımda. denenmiş sistemlerle devam diyorum.

2. afer20

afer20 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    merhaba denizlide oturuyorum 2012 yılında izmirde vosvagen tiguana vialle taktırdım,4 yıl boyunca hiç bir şikayetim olmadı 4 cü yılda önce çalışmada zorlanma oldu yavaş yavaş sonra lpg de çalışmaz oldu izmire aradım montaj yapan işi bırakmış denizliye en yakın uşakda varmış servisi oraya gittim 2 vida değiştirdi pc ye bağladı 180 tl aldı tamam dedi 5 ay oldu yine aynı sorun yavaş yavaş çıkmaya başladı geç çalışma yolda giderken gaz yememe ara ara titreme yani sorun devam ediyor şikayetim hakkında bana yardımcı olacak bir servis bulamıyorum ankaraya aradım siz izmirde işi bırakaın çırağı var başka marka yapıyor ama ona gidin biz telefonla tarif ederiz sizin sorunu çözer dediler izmire bana 250 km uzaklıkda ellerinde parça yok birde parça değişecek denirse ya geri geleceksin yada orada kalacak parça bekjleyeceksin böyle servis olmaz vialle ile sorunum yok ama satış sonrası servis berbat hem onca çok para öde emde çaresiz kal üstelik bakım gerektirmeyen lpg deniyor 25 000 km de sorun çıktı çözüm yok bu site vasıtası ile şikeyetimi dile getireyim dedim yarımcı olacak arkadaş varsa e-mail:aferguzel@ipel.com.tr
    cep:0532 375 32 59 denizli saygılar....

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...