Yeni Çekme Karavanım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ankirali Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,095

ankirali

Kamp II
Yer
Ankara
Yaklaşık bir yıl ayrılıktan sonra nihayet yeni karavanıma kavuştum. Forumdan bildiğiniz, tanıdık bir karavan. Sayın moderatörümüz Levent Güngör beyin çekme karavanı el değiştirdi (syncronun gölgesi). Levent beyin gözü gibi baktığı karavan oldukça bakımlı ve iyi durumda. Bize her türlü yardımlarından dolayı Levent beye teşekkür ediyorum.

Etiketler
Ynt: Yeni Çekme Karavanım

Hafta sonunda Nail beyle tanışma ve GÖLGE'mizi teslim etme mutluluğunu yaşadım. Mutluluk diyorum zira değerli
bir eğitimci arkadaşımız ve ailesiyle tanışma imkanımız oldu ve GÖLGE' yi severek kullanacak yeni sahiplerine vermekten
mutluyduk. Umarım bizlerin kullandığı zaman dilimindeki kadar keyifle ve mutlulukla sizlerde kullanırsınız Nail bey tekrar hayırlı olsun. Sevgi ve selamlar.

Nail Bey, güzel gezi ve dinlencelerde kullanmanız dileğiyle!... :smiley:

Cavid Sezen

Ne diyeceğiz artık ona!Ankirali'nin gölgesi mi :smiley: Güzel gezi ve dinlencelerde yararlanabilmeniz dileğiyle..

Nail Bey kısa bir ayrılıktan sonra yeniden çekme karavancılığa geri döndünüz hayırlı olsun diyorum.Yeni geziler ve paylaşımlarınızı bekliyoruz selamlar...

Levent bey tekrar teşekkür ederim. Cavit hocam teşekkür ederim. Enver bey teşekkür ederim şimdilik bir adı yok. Mustafa bey teşekkür ederim. Tabiki gezilerimizi yayınlayacağız.

Nail Bey güle güle kullanın. Alana da satana da hayırlı olsun. "Gölge" gezenbilir ailesi içinde kaldığı için ayrıca sevindim. Gezi fotoğraflarını görmeye devam edecez :D ;)

Levent bey, Hakan bey teşekkür ederim. Tabiki gezi fotograflarını ve anılarımızı paylaşacağız. Sizlerle kamp veya buluşmalarda karşılaşıp tanışmak isterim.

Güzel haber alana da satana da hayırlı olsun, güzel geziler temenni ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR