Yeni Dacia Duster Broşürü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan olcaykarakaya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,828

olcaykarakaya

Yeni Dacia Duster Laureate 110 bg 4x4
Yer
İzmir
Bayiye gidip broşür alamayanlar için.

DACA0002

DACA0003

DACA0004

Ekli dosyalar

• DACÄ°A0001.jpg
    DACÄ°A0001.jpg
    163.3 KB · Görüntüleme: 464

Etiketler
Ynt: Yeni Dacia Duster Broşürü

.........

DACA0006

DACA0007

DACA0008

DACA0009

Ekli dosyalar

• DACÄ°A0005.jpg
    DACÄ°A0005.jpg
    108.6 KB · Görüntüleme: 565

...............

DACA0011

DACA0012

DACA0013

DACA0014

Ekli dosyalar

• DACÄ°A0010.jpg
    DACÄ°A0010.jpg
    157.6 KB · Görüntüleme: 387

..................

DACA0016

DACA0017

DACA0018

DACA0019

Ekli dosyalar

• DACÄ°A0015.jpg
    DACÄ°A0015.jpg
    202.1 KB · Görüntüleme: 497

...............

DACA0021

DACA0022

DACA0023

DACA0024

Ekli dosyalar

• DACÄ°A0020.jpg
    DACÄ°A0020.jpg
    148.6 KB · Görüntüleme: 447

Adrianotom' Alıntı:
hocam bu reklam nerdedir.nette bulamıyorum bir türlü...

kendi soruma kendim yanıt yapayım.. :smiley::smiley::smiley:

nette yok ama şimdi starda yayınlanırken gördüm

ne reklamdı beeeee :smiley:))))))))))))))))

ambiancelerde alaşım jantı kaldırmışlar, 1.6 16 v araca reklamda geçen 36600 ün üstüne klimasını metalik boyasın vs. ekleyince 39150 tl, lpgli 42400, en ucuz dieseli 45500tl navigasyon, sis farı, hız sabitleyici almazsak bu fiyatlar çıkıyor ayrıca AFU,ESP, seyir halinde kapanan kapılar standart olmuş garibim 1,6 16v ambiancem bunların yanında çok boş kalmış ama ben onu böylede seviyorum. :smiley: :smiley: :smiley:

Reklam filmindeki yeni duster kavacık servisinde müdürü bekliyorum anahtarı alıp incelicem bakalım hataları düzelttilermi?

Image

Dıştan kusurlu olan yerler aynı yani arka çamurlukların içinde yine plastik bakalit veya keçe yok, barlar bizimkilerden baya kalın , dış sıcaklık göstergesi müşürünü sağ aynanın altına monte etmişler

Arkadaşlar bizim araçlar yalan oldu çok beğendim ama bizim araçları istediğimiz paralara yeni kasaya rağmen mümkün değil
Motor kısmı tamamen değişmiş dış sıcaklık göstergesi yolbilgisyarı ekranında ve camlar ful otomatik yani tek tuşla kalkıp iniyor araya birşey sıkışınca geri dönüyor oofff offf

Image

Image

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.