Yeni Ford Transit

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan melihbozkurt Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 71,771

melihbozkurt

Karavan Yönetim
Yer
İstanbul
2014 Model ford transitler yollarda dolasmaya basladi. Ford bu sefer daha konforlu ve daha surus keyfi verecek bir arac tasarlamisa benziyor. Ayrica yinelenen olculeri ile ve farkli tavan secenekleri ile 9.5 - 10 - 11 - 11.5 - 12.4 - 13 ve 15.1 m3 luk olmak uzere bircok farkli hacimde piyasaya sunuluyor.

Her farkli dingil mesafesi icin 2 farkli yukseklikte tavan opsiyonu verilmis. En dusuk tavan yuksekligi 178 cm, en yuksek tavan yuksekligi ise 212,5 cm. Yanliz en uzun aracda bu tavan yuksekligi opsiyonu yok bu yuzdende 17 m3 olmuyor. Arac yuk bolmesi genisligi ise 178.4 cm olmus ve PSA lara yaklasmis. Yeni transit daha dikdortgen prizma hatlarinda eski aracdaki yukari dogru asiri kavis kaldirilmis. Acikcasi kasa olarak Mercedes Sprinter modellerini benziyor.

Buyrun olculeri;

Ekli dosyalar

• Screen Shot 2014-04-24 at 19.35.06.png
    Screen Shot 2014-04-24 at 19.35.06.png
    122 KB · Görüntüleme: 8,206

Etiketler
Ynt: Yeni Ford Transit

Yollarda görmeye başladık...
350L, 2+1 ..11.0 m3, toplam uzunluk 6 metre, yükleme iç genişliği 178 cm( uzun boylu olmayanlar için enlemesine yatak), iç yükleme yüksekliği178 cm yine. 1.80 nin altındakiler içi uygun olabilir.
Kısa denirse yüksek tavan 350L, iç yükseklik 198 cm, iç en aynı, 178 cm, toplam 11.5 m3.
ESP var diyor .

Çekiş için Arka/Ön diyor.
Galiba 350LF: önden çeker. 350 L: arkadan çeker veya 4 çeker. Pdf kataloğunda 4 çekerden bahsetmiş.

Kullanan çıkacak mı bakalım ...

Fiyat listesi:

1223

Ekli dosyalar

• Yeni_Transit_Van.pdf
    4.8 MB · Görüntüleme: 1,021

2006 ve sonrası transit 350 ED çift teker olanlar ile ilgileniyorum.motokaravan yapmaya uygun araçlar gibi geldi bana.avantaj ve dezavantajları hakkında bilginiz var mı ? teşekkürler...

Sent from my iPhone using Tapatalk

hasan.okuyucu.180' Alıntı:
2006 ve sonrası transit 350 ED çift teker olanlar ile ilgileniyorum.motokaravan yapmaya uygun araçlar gibi geldi bana.avantaj ve dezavantajları hakkında bilginiz var mı ? teşekkürler...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Merhabalar. 2009 transit jumbo panelvan aracımız var (tek teker). karavan yaptıracağız önümüzdeki aylarda inşallah. çift teker seçmememizin nedeni kendim sürekli çiftteker kamyonet kullandığım için ufak bi çukurda bile tektekere nazaran daha fazla hissettiriyor sarsıntıyı. tabi bu yakıtıda etkiliyor azda olsa. tektekerin sıkıntısı (bana göre) ıslak zeminde ani gaz vermede (arka boşken çok fazla oluyor bu) tekerin patinaj yapması ve esp ışığının uyarı vermesi. tabii ben çözüm olarak 235 / 65 /16 lastik takacağım ki buda yol tutuşunu bir hayli artıracaktır.

Selamün aleyküm,
Bu yeni kasayla Türkiye'de bunun gibi bir karavan yapma ya da yaptırma planım var. Bol camlı olması karavan içinde de keyifle oturup yemek yenebilmesine imkan sağlıyor. Bu model karavanları sanıyorum 2019 yılı içinde görmeye başlarız. Bakalım ilk kim yapacak merakla bekliyoruz.

Selamün aleyküm,
Bu yeni kasayla Türkiye'de bunun gibi bir karavan yapma ya da yaptırma planım var. Bol camlı olması karavan içinde de keyifle oturup yemek yenebilmesine imkan sağlıyor. Bu model karavanları sanıyorum 2019 yılı içinde görmeye başlarız. Bakalım ilk kim yapacak merakla bekliyoruz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.