DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yeni Isuzu D-max 1,9 4x4 Dizel

'HABERLER VE DUYURULAR' forumunda ErcanKa82 tarafından 9 Kasım 2017 tarihinde açılan konu 235 kişi tarafından okunmuş, 2 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. ErcanKa82

ErcanKa82 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    3
    Selamlar ,

isuzu yeni d-max lansmanını seyrettin internetten. 1,9 motor 164 hp yeni urun getiriyorlarmış. mtv de yi de reklam aracı olarak kullanmışlar akıllıca. 2,4 motorlara göre 5 yıllık kazanç 9000 tl civarında olacakmış. 1,9 olduğu için motor yakıtta da iddalılar. ama orta konsolu beğenmedi. koca yuvarlak yapı benim hoşuma gitmedi ama beğenenlerde olabilir. satış rakamı da makul seviyelerde olursa (2,5 full versiyon 142000 yazıyor sitede bu seviyeler de olursa iyi bir pazar payı alamaz ) iddalı olabilirler.

Etiketler:

2. ahmet_kemal

ahmet_kemal Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    20
    140.000 tl fiyata keşke standart arka diferansiyel kilit olsa. çünkü rakiplerinden l200 ve hilux 'da en üst modellerinde arka kilit fabrikasyon mevcut..

diğer bir konuda 1.9 motor illaki mtv avantajı olacak. fakat küçük motor her zaman düşük yakıt demek değildir. tüm marka pikapların hepsi ortalama 1900 kg ağırlığında. ağırlık aynı olup motor küçülünce daha az mı yakar yoksa daha fazla mı yakar tartışılır. örneğin 2.0 amarok 2.8 hiluxtan daha az yaktığını sanmıyorum. çünkü ağırlıkları aynı. küçük motor kalkışlarda ve yokuşta daha çok yakabilir. fabrika verisi sabit 60 km hızla giderken belki kağıt üstünde az yakıyor görünse de pratik de küçük motor aynı ağırlıktaki araba için daha az yakıt demek değildir..

Ceki çen, ErcanKa82 ve umerto bunu beğendi.

3. horoz55

horoz55 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba ;

Isuzu nun 1.9 motorunu bugün test ettim. Araç biraz tutuk geldi bana , sanki kasasında yük varmış gibiydi. Motor sesi içeride bariz var. Arka taraf bozuk zeminde iyi sallıyor ama düz yolda sıkıntı yok. Daha önce Amarok kullanan biri olarak çok yadırgamadım. Test aracının yakıt ortalaması 8.1 idi , ben bayağı zorladım , tepelere çıktık , 4x2 4x4 denemeleri yaptık yakıt 8,5 oldu . Daha fazla çıkacağını sanmam. Ciddi müşteri oldum 129.000 TL. fiyat verdiler . Ayrıca lansman fiyatı olduğunu özellikle belirttiler. Çünkü artık bu araç rakipsiz olacak . Amarok 2.0 piyasadan çekiliyor. Sadece 3.0 olacak VW satış müdürü arkadaşım çok zorlanacağız 3.0 Amarok satmak için dedi. Vergi avantajından dolayı Isuzu çok iyi şu anda.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...