Yeni Jimny 2018-2019

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AWD4 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 70
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,482
Yunanıstan da cıkan hangı modelı acaba? 6.11x14.300= 87,373 gıbı bır rakam. Tabıı vergıler falan da eklenecek.
Türkiye ye ne zaman gelecek acaba. Umarım yenı yılı bulmaz. ÖTV yıne eskı oranlarına donecek yenı yılda.
Talep çok oldugu ıcın Suzukı Fırmasının uretımde sıkıntı cektıgı de haberler arasında.

Etiketler
130 Bin TL gibi olacak deniyor bayii de. Gelecekti güya ama aralığa attı dediler. ÖTV indirimine yetişmeyecek büyük ihtimal. En dolusu 140 ları geçer diye düşünüyorum...

140.000 ve üstü fiyata gelirse off road için kısa zamanda alan az olur. çünkü yakıt harcaması da yüksek olacak... ilk alacaklar maddi yönden sıkıntısı olmayıp eşine, kızına şehir içinde kullanması için, yüksek, ufak ve jip havası olsun diye alanlar olacaktır..

Teşekküler paylaşımlar ıcın arkadaslar.

Çok uzattılar!!! O değerlerde olursa da nal toplarlar umarım.:mad:

On , on beş gun bekleyıp başka seceneklerı araştıracagım kendı payıma.

Saygılar.

dalgamı geciyorlar 151 milyar verilirmi
Kesınlıkle haklısın
renk secenegı falan da traş ne varsa al gıt hesabı!!!!

ÖTV ınık halı bır de bu degıl mı? Kalkık olsa ne olacak acaba?

Acaba ilk partı den sonra geleceklerde fıyat ındırımı olur mu?
Almayı duşunen beklemış olan arkadaşların yorumları olursa sevınırım.

Bugün gidip canlı gördüm çok beğendim. Fiyat pahalı olsa da değer diye düşünüyorum..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Asal da ki jimny. Çok şeker bir araç ama satılmış bile. Ocağı bekleyeceğiz yada şubat diyorlar... Ed6cb8e4e26c748ca99ff99c6c600ed4 29b01044f5975d3f86e483ff49869f08 E544d9cee0c7790276fa846bc1063893 Ee8d00f4801d11c3c65b9108f7caf502

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR