Yeni Karavan ile Yeni Bir Geziye Merhaba

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 58ayhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 707
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 175,738
Ynt: Yeni Karavan ile Yeni Bir Geziye Merhaba

İzmir Bostanlı iskelesinde konakladık ve oradan üçkuyulara geçerek arabalı vapurla kısa bir kestirme yolla urlaya geldik fakat üçkuyulardan çıkıştan sonra engelliler parkı var aslında kent orman kampı orası çok güzel ve üçretsiz ve güvenlikli ve su wc hepsi var en az 1 hafta kalabilirsiniz hani yolunuz ordan geçerse diye yazdım..

IMGP5890

IMGP5889

Etiketler

Merhaba,sağlığınzakavuşmanıza, yeniden gezilere çıkmanıza çok sevindik.yaptığınız gezinizi zevkle okuduk.

itira9' Alıntı:
Merhaba,sağlığınzakavuşmanıza, yeniden gezilere çıkmanıza çok sevindik.yaptığınız gezinizi zevkle okuduk.
Değerli kardeşim çok teşekkür ederim ilgine inşallah biryerdede biz beraber oluruz.Saygılarımla

Mustafa kardeşim bende çok istiyiyorum şöyle peş peşe kendimiz le başbaşa güzel bir kamp yapalım ama oda olacak inşallah cocukları öpüyorum Kuş adasından selamlar.Saygılar

Ayhan Bey, İzmir'de olduğunuz hafta sonu, biz de Karaburun'daydık. Dolayısıyla İzmir'de olduğunuzdan haberimiz olamadı, maalesef.. :( :(

Oysa, sizinle görüşmeyi, tanışmayı arzu ederdik. Neyse, siz de, biz de yollarda olduğumuz sürece bir gün bir yerlerde karşılaşırız, mutlaka.. Sağlığınıza kavuşmanız sevindirici..

Sorunsuz, huzur ve keyif dolu geziler dileğiyle...

Ülker bey çok üzüldüm ama inanınki sizle tanışıp paylaşacak okadar çok şeyler varki bir türlü denk gelemedim.Ama çok umutluyum bir yerlerde karşılaşıp hasret gidereceğime sağlık olsun şu anda Kuş adasındayım pazar çıkacam burdan Güzel çamlı birgünlük konaklamakla Didim akbükteyim bu bayram belli olmaz rüzgar eser oraya sürükler sizi bizde büyümüzün bayramda elini öpmüş oluruz.Sizleri herzaman takip edip bu karavancılıktan kopmanın yolu olmadığını öğreniyorum iyiki varsınız.Yenge hanıma çok selamlar Ayhan ve Ayla dan Saygılar

Ayhan abi yine yollarda olmana çok sevindim. tekrar geçmiş olsun. resimlerdeki kamp55 kimin abi?

Ayhan abi, gene balığa doğru gidiyon, bakarsın bizde dönüşte düşeriz oralara, balıkçı Ismail güzel ızgara yapıyor.
Selam ve sevgilerimle.

Ayhan bey sağlıklı nice geziler.Fotoğraflarıda unutmak yok.))))Bizlerde sizinle geziyoruz.

abolgi' Alıntı:
Ayhan abi yine yollarda olmana çok sevindim. tekrar geçmiş olsun. resimlerdeki kamp55 kimin abi?
Ahmenet cim senin hayalin karavan benim çok sevdiğim kardeşim Saim Simşirin 2500 turbo inşallah gönlünce bir karavan bulursun .Saygılar

58ayhan' Alıntı:
Ahmenet cim senin hayalin karavan benim çok sevdiğim kardeşim Saim Simşirin 2500 turbo inşallah gönlünce bir karavan bulursun .Saygılar

abi bu saim şimşir trt ci saim şimşir mi yoksa?

Değerli dostlarım dün akşam Didim akbüke geldim ve bayramda da burdayım ve sevindirici haber çok arzuladığım ve çok görmek istediğim.Yavuz bey ve Ülker hanımla beraberiz burdayız ve beraberiz resimler daha sonra .Saygılar

Sizlerle karşılaşmak bizim için de güzel bir sürpriz oldu, Ayhan Bey.. Bu bir başlangıç.. İnşallah bundan sonraki gezilerde de görüşür, birlikte keyifli, sohbet dolu saatler yaşarız..
Sağlıklı, huzurlu geziler dileriz... Selamlar...

Değerli Gezenbilir ailesinin Bayramını kutluyorum ve herşeyin gönüllerinizce olmasın diliyorum..Arkadaşlar şu anda Abükteyiz ve değerli dostlarım Yavuz Bey ve eşi Ülker hanımla güzel günler geçiriyoruz ve sizleri meraklandırmadan bir kaç kare foto ekleyeyim.Saygılar

IMGP5922

IMGP5930

IMGP5931

IMGP5932

IMGP5933

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR