Yeni Karavan ile Yeni Bir Geziye Merhaba

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 58ayhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 707
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 175,503
Ynt: Yeni Karavan ile Yeni Bir Geziye Merhaba

Genç delikanlı Abim bu fiziğin miziğin,de altından kalkar gül,le bile atarsın İŞALLAH Saygılarımızla

Etiketler

TUGAY58' Alıntı:
Genç delikanlı Abim bu fiziğin miziğin,de altından kalkar gül,le bile atarsın İŞALLAH Saygılarımızla
Çok sağol be hemşerim yıkılmadık ayaktayız tabiki bunlarda geçecek ve seninle oturup bol bol hasret gidereceiğiz bu kesin tabiki yinede kısmet diyecem .Kardeşime selam Saygılar

Değerli dostlarım bana birşeyler oldu bu kazadan sonra ya birgün bile evde oturmak gelmiyor içimden.Hanıma dedim saten karavandan hıç birşey indirme diye oda sağolsun hiçbirşey almamış karavandan sadece bir yorgan koy yarın sabah Gönen kaplıcasına gidiyorum dedim ve gittim.İyikide gelmişim o güzel sıcak havuzlar çok iyi geldi 3 gün kaldım ama deydi onun için içimiz fıkır fıkır heran birileri beni ayartırsa yakın mesafelere kontak açarız hepinize .Saygılar

Canım kardeşim sana çok teşekkür ederim okadar sana zahmet verdik balçovaya kadar gittik ama ne varki dönüşe bırakalım dedik bu seferde yamurlara kaldık ama orası artık aklımda senin sayende.Sami kardeşim bu arada artık şu karavanı alda bir kutluyalım şu anada satışda güzel karavanlar var..Saygılarımla

Sağol Abi, ben biryerlerde bir aracaın beni beklediğini biliyorum.

Bakalım, belli olmaz, bir bakarsın aniden Erdek girişindeyim diye aracımla size telefon

ederim. Kimbilir.

Selamlar, sevgiler.

derindeniz1' Alıntı:
Sağol Abi, ben biryerlerde bir aracaın beni beklediğini biliyorum.

Bakalım, belli olmaz, bir bakarsın aniden Erdek girişindeyim diye aracımla size telefon

ederim. Kimbilir.

Selamlar, sevgiler.
Bekliyorum seni kardeşim 4 göz

Değerli dostlar artık kış maratonu başladı ve ben artık evimde camın önünde oturup gezen arkadaşlarımın gezilerini ve fotoların paylaşıp evimden yorum yazacam..Çünkü geçen kış 7aylık bir geziden sonra bu senede evde olayım nasılsa parasını ödüyoruz kalilüferimiz yanıyor.Sizlerin ve gezen bütün arkadaşlarımın fotolarını dört gözle bekliyorum..Hepinize Saygılarımla..Gönen kaplıcasından ve balkonumdan birkaç foto

Gnen kaplcas 001

Gnen kaplcas 002

Gnen kaplcas 004

Gnen kaplcas 007

Gnen kaplcas 006

Hııımmm anladığım şu abi Ayhan abi bu kışıda dolu dolu gecirir gibi.Saygılar abi

Evlerimizin sıcaklığında, camın önünde geçirilen saatlerin tadı da başka güzeldir, Ayhan Bey..

Ayla Hanım'a selamlar...

Ayhan abi sen kapattın bu mevsim gezmeyi ben açayım dedim. Karavanımın çalışmayan truma su ısıtıcısını Rıfat abi-Hikmetve Hikmetin bir arkadaşı ( ismini unuttum kusura bakmasın) 4 kişi çalıştırdık. sıcak suyumuzda da sorun kalmadı. şimdi tek engelimiz bir an önce yola koyulmak için hadi demek. yarın trafik sigortasını yaptıracağım, birde led aydınlatma aparatlarına bi bakacağım. pazar günü bir aksilik olmaz ise yola çıkacağız. karavanın henüz resimlerini bile çekmedim o nedenle konu açmadım. tatil dönüşüne kaldı. bakalım hayırlısı.

egeli' Alıntı:
Evlerimizin sıcaklığında, camın önünde geçirilen saatlerin tadı da başka güzeldir, Ayhan Bey..

Ayla Hanım'a selamlar...
Teşekkür ederim Yavuz Bey aynen dediğinizgib, bugün karavanın fenni muanesi vardı gıttim yaptırdım geldim sorunsuz beklemeden geçtim.O dert te bitmiş oldu Ülker Hanımada selamlarımız olsun.Saygılarımla

abolgi' Alıntı:
Ayhan abi sen kapattın bu mevsim gezmeyi ben açayım dedim. Karavanımın çalışmayan truma su ısıtıcısını Rıfat abi-Hikmetve Hikmetin bir arkadaşı ( ismini unuttum kusura bakmasın) 4 kişi çalıştırdık. sıcak suyumuzda da sorun kalmadı. şimdi tek engelimiz bir an önce yola koyulmak için hadi demek. yarın trafik sigortasını yaptıracağım, birde led aydınlatma aparatlarına bi bakacağım. pazar günü bir aksilik olmaz ise yola çıkacağız. karavanın henüz resimlerini bile çekmedim o nedenle konu açmadım. tatil dönüşüne kaldı. bakalım hayırlısı.
Hayırlı uğurlu olsun kardeşim arayacaktım aramadım daha almamıştır diye ama almış ve hazırlıklar başlamış nerden başlıyorsun gidip geldikten sonra yazma çıkmadan rotayı bilelim belki yardımımız olur genede görş ararım seni Saygılar

abi pazar sabahı Ankara dan çıkıyorum, tuz gölü-ıhlara vadisi-uçhisar............ erciyes ve kayseri. Valide ve kardeşlerim kayseri de. onları ziyaret edeceğiz. izin toplamda 12-13 gün. teker döndüğünde nereye götürecek bakacağız.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR