Yeni Karavan ile Yeni Bir Geziye Merhaba

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 58ayhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 707
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 175,705

Etiketler
Ynt: Yeni Karavan ile Yeni Bir Geziye Merhaba

Ayhan abi güzel olur valla.
Ben mart başı başlıyorum kısmetse.
Önce ayaş üzeri düzceye kadar gidip, sonra akcakoca üzeri sahilden batuma kadar gecmeyi düşünüyorum.
Belki bir yerlerde denk geliriz.

abdullah tepe' Alıntı:
Ayhan abi güzel olur valla.
Ben mart başı başlıyorum kısmetse.
Önce ayaş üzeri düzceye kadar gidip, sonra akcakoca üzeri sahilden batuma kadar gecmeyi düşünüyorum.
Belki bir yerlerde denk geliriz.
Abdullah kardeşim muakkak görüşeceiğiz keşke haziran başı gibi olsada beraber olsaydık çünkü mayısta yamur çok olur karadenizde bende sahilden batuma kadar gitmeyi düşünüyorum artık ben gelene kadar sen sen karadenizi bitirirsin ama ayar çekersen mayısın son haftasında da karadenize çıka biliriz çünkü ben mayıs başı adapazarı sakarya düzce akça koca da olacam mayıs sonuna kadar düşünmüştüm belki senin pogramında bıze yakın tarih olur seninle dolaşmak güzel olur selamlar .Saygılar

derindeniz1' Alıntı:
Ayhan Abi, Karadeniz gezisi düşündüğüne göre karavanını satmayacaksın. Geçirdiğin kazadan sonra
sanıyorum o sıralarda istemeden oluşan ruh hali nedeniyle elden çıkarma düşünceniz oluştu.Ama Saim Abi'nin
önerisiyle Urla'da yaptığımız, bana göre çok da güzel olan hafta sonu paylaşımımızdan bir sonraki hafta seni Urla'da
gördüğümde tek kolla da olsa arabayı kullanıyordun.
Ne yalan söyleyeyim kendi kendime eğer Ayhan Abi tek kolla da olsa bu aracı kullanabiliyorsa kolay kolay karavanını satmaz diyordum. Şimdi haklı çıktığıma kendi payıma sevindim.
Kimbilir, o güne dek benim de sağlığım düzelir belki, ''Güzelim Karadeniz'' gezisinde kısa süreli de olsa ben de eşlik
ederim. Belli mi olur;gün doğmadan neler doğar derler ya.

Selamlar, sevgiler İzmir'den
Canım kardeşim evet tam ıyıleşmesemde ama artık yaz geliyor kasıntı başladı karavan satılkıta satsamda başka bir araç var arkadaşımda onu kiralıyacam onu hanımda kullanıyor ayrıca belkı benım karavanı bir dostum 5veya 6 aylığına kıralayıp hem yurt içi hem yurt dısı tatılı yapacak benımkı buyuk olduğu için onu alacak bende onun aracı var münübüs gıbı onu alacam eğer olursa olmazsa benım araçla devam ama bu kez karadeniz var..Sana herkesin selamı var iyi dostsun bizim içinSaygılarımla

abolgi' Alıntı:
Ayhan abi bu canavarıda getirecekmisin karadeniz gezisine ?
[/quot.Ahmet kardeşim çok sağol ilgine o motorla dağ tepe dolaşmak için artık 2 tekerlekte çok düştük bari kendimizi artık sağlama alalım dedim arayamadım seni inşallah herşey istediğin gibidir senide karadeizde görmek var..Saygılarımla

Sizlere çooook keyifli geziler diliyor ve heyecanla yapacağınız bu güzel gezilerinizin raporlarını bekliyorum. :smiley:

58ayhan' Alıntı:
abolgi' Alıntı:
Ayhan abi bu canavarıda getirecekmisin karadeniz gezisine ?
[/quot.Ahmet kardeşim çok sağol ilgine o motorla dağ tepe dolaşmak için artık 2 tekerlekte çok düştük bari kendimizi artık sağlama alalım dedim arayamadım seni inşallah herşey istediğin gibidir senide karadeizde görmek var..Saygılarımla

İnşallah abi durumları biliyorsun. bi düze çıkalımda hayırlısı ile sonrasına Allah büyük.

Gezi meraklısı biri olarak kıskandım...umarım bir gün bizde böyle bir karavan sahibi olur ve yollara düşeriz.Kazası belasız keyifli yolculuklar dilerim

edessastelio' Alıntı:
Merhaba; Ayhan bey
Kesin olmamakla beraber bende karadeniz gezisi düşünmekteyim, haziranda.
Ağustosta da K.K.Fedarasyonunun tertipleyeceği Polonya gezisinede sıcak bakıyorum.
Kısmet, haberleşelim.
Selamlar,saygılar
Tabiki neden olmasın işte anlattığım gibi haziran başı karadeniz sahiline başlıyacam konuşup ne yapacaığımızada karar veririz çok sevindim 05352535085 Saygılarımla

egosu' Alıntı:
Gezi meraklısı biri olarak kıskandım...umarım bir gün bizde böyle bir karavan sahibi olur ve yollara düşeriz.Kazası belasız keyifli yolculuklar dilerim
Değerli kardeşim bu site saten karavanı olanların deyil biz karavancılara destek veren sizler gibi dostların yeri.İnşallah seninde olur sende bizle beraber karavancılığın ruhunu yaşarsın .Saygılarımla

VAP' Alıntı:
Sizlere çooook keyifli geziler diliyor ve heyecanla yapacağınız bu güzel gezilerinizin raporlarını bekliyorum. :smiley:
Ahmet kardeşim daima bana verdiğin morelle bende bu gezileri tamamlıyacam inşallah ama bir gün bakacan kapıda o güzelim Çanakkalede korna çalacam ben geldim diyecem süpriz olacak.Saygılarımla

Çok değerli Gezenbilir ailesi ve Dostlarım bundan önceki yazımda bu seneki geziyi karadeniz den başlıyacam demiştim..Ama pogram değişti şimdilik çünkü seyhate çıkma zamanı Mayıs olunca havalar yamurlu geçeceğinden anlamlı bir gezim için artık yamur deyilde güneş görmem gerektiğini anladım.Çünkü biliyorsunuz kazadan sonra omuzum kırık olduğundan iyileşmeside biraz zaman alacağından yamurlu ve rütübetli havalardan uzak durmam gerektiğini anlamış durumdayım.O sebebten dolayı rotayı Mayıs 15 ihtibariyle Erdek'ten çıkış Bursa Eskişehir üzerinden Antalya yapmayı uygun buldum..Gezim Antalyadan Foçaya kadar eylülde Erdek teyim artık bu gezimde rotamda olan bütün dostlarla bir araya gelmek isterim sizlerle tanışıp bir çayınızı içmek için sabırsızlanıyorum..0535 253 50 85...

Sayın 58Ayhan yolunuz Marmarıs ten geçerse tanışmaktan çay içmekten mutlu oluruz, şimdiden sağlıklı kazasız tatıller dıleriz. 05352781537.

Ayhan bey gezi rotası tamam diyorsunuz.Şimdiden hayırlı yolculuklar.Tekerinize taş değmesin.

Tarih de belli olduğuna göre hazırlıklar başlamıştır.
Rota değişmiş, karşılaşmak başka bir bahara artık.
Neşe ve sağlık içerisinde keyifli geziler diliyorum.

Ahmet Kırtağ' Alıntı:
Sayın 58Ayhan yolunuz Marmarıs ten geçerse tanışmaktan çay içmekten mutlu oluruz, şimdiden sağlıklı kazasız tatıller dıleriz. 05352781537.
Ahmet Bey cep kaydettim tabiki çoğu zamanım Marmariste geçecek ilk başta geleceğim yer Sungur Abimin yanı olacak. geldiğimde muakkak tanışmak isterim.Saygılarımla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri