Yeni Konu açılması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan msurg Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,942

msurg

Ana Kamp
Yer
Istanbul
Telsiz Çağrı Kodu
TA2MEU
Merhaba,

GEZENBİLİR »GENEL KONULAR - GENERAL ISSUES »İLAN PANOSU - NOTICE BOARD »

altında

Elektronik ve Outdoor bölümlerinde yeni konu açamıyorum. Ben mi yasaklıyım yoksa buralarda yeni konu açmak mı yasak?

Lütfen yardımcı olur musunuz?

Etiketler

Ynt: Yeni Konu açılması

İlan panosu bölümü yakında kapatılacak.

http://www.gezenbilir.com/index.php?action=classifieds

Bu sayfayı denediniz mi.??

İlan panosuna yeni konu açamayınca yazdığınız bölümde ilanımı yayınlamıştım.

İlginize teşekkür ederim. :smiley:

Rica.

Yoğunluktan mesajlarınızın hepsini kontrol edemedim.

Ama sizde haklısınız. O bölüm hala kaldırılacak. ;D

Teknik adminimiz Sedat Açıl belgesel çekimlerinden döndükten sonra epey bir mesai harcamak zorunda kalacak.

İyi paylaşımlar.

yeni ilan bölümü çok kötü olmuş.
yazılanlar google da indexlenmiyor. aradığımız şeyi bulamayabiliyoruz.
aramalarda bazen çıkıyor bazen çıkmıyor.
ilan altlarında bilgi paylaşımı yapamıyoruz.
eski sisteme geçersek çok daha iyi olur bence.

Ynt: Yeni Konu Açılması

Bugün sehven mükerrer konu açmışım. Bir türlü eski tarihli iletimi veya konuyu forumdan silemiyorum.

Yardımcı olur musunuz lütfen ?

Teşekkür ederim.

Merhaba, herhangi bir bölümde yeni konu açmak için ne yapmamız gerekiyor? Nereden açılacağını bulamadım.

.
Cem bey, giriş yaptıktan sonra forum konularından istediğiniz alt bölüme girince avatarınızın yanındaki pencereye açacağınız konunun başlığını yazmaya başlarken, hemen altında metin bölümü de görülmekte.

.
Screenshot 20200709 111100
Screenshot 20200709 111138

Screenshot 20200709 111138

Son düzenleme:

Gözümün önündeymiş 🤦‍♂️ Ama işte, gözler "Yeni konu aç" butonunu arayınca bunu görmek imkansız. Ben onu arama girişi sandım. Neyse, neticede teşekkür ediyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR