Yeni Offroadcuyum Tavsiyeleriniz Altın Niteliğinde

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Betulakın Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 330
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,661

Etiketler
Hangi tarz sa

Ne söylemem gerekli offroad halatı mı dicem

off road sakın hiç bir yerde deme fiyat sana 2 katına çıkar sapan alıcam de 4 ton 6 metre 5 ton 8 metre gibi değişik değişik alabilirsin yanlız senin aracın standart 1 ton 950 kilo yazar sen arabanın 2 katı alacaksın 2 ton luk 3 tonluk gibi rengi değişik değişik olur zaten

bunlar benim arkadaşımın dükkanından elinde tuttuğu gibi sarılıdır bak dikkat et alt kolide ise renkli renkli vardır herbirinin tonajı farklıdır.

daha sonra M16 zincir kilidi
M20 zincir kilidi

IMG 20190820 171443

IMG 20190820 171426

off road sakın hiç bir yerde deme fiyat sana 2 katına çıkar sapan alıcam de 4 ton 6 metre 5 ton 8 metre gibi değişik değişik alabilirsin yanlız senin aracın standart 1 ton 950 kilo yazar sen arabanın 2 katı alacaksın 2 ton luk 3 tonluk gibi rengi değişik değişik olur zaten

bunlar benim arkadaşımın dükkanından elinde tuttuğu gibi sarılıdır bak dikkat et alt kolide ise renkli renkli vardır herbirinin tonajı farklıdır.

daha sonra M16 zincir kilidi
M20 zincir kilidi

Ekli dosyayı görüntüle 517404

Ekli dosyayı görüntüle 517405

Çok sağolun bu uyarılarınız için paylaşımlarınız için ayrıyeten teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yok sadece 3-4 cm yükseltme fiyatı ben bu yükseltme olayından gram anlamıyorum bazısı yok makastan yok kit inan hiçbişey anlamıyorum biraz banada uzun uzun anlatırmısınız size zahmet çok teşekkür ediyorum şimdiden elinize sağlık

Bir arkadaşım sağolsun anlattı yarım yamalak birşeyler anladım ama halen tam ve sağlam bilgiye ihtiyaç duyuyorum

Dodikleride sipariş ettim söylediğiniz yerden
Şimdi geriye yükseltme kaldı onu takoz koydurttup yükselteceğim maaliyet çok düşük oluyormuş kit biraz profesyonel işiymiş şu anlık zaten o kadar bütçe ayırmamıştım

Aynen yeter sana şimdilik

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu çok iyi oldu çok teşekkür ediyorum varsa bunla alakalı daha çok okuyabilirim ama çok iyi anlatım vardı içerikte

Aklına takılan bir şey oldumu kusura bakma yardımcı olamadım fazla

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR