DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Yeni Trafik Sigorta

'MOTOKARAVAN' forumunda mbinmar tarafından 13 Mart 2017 tarihinde açılan konu 1845 kişi tarafından okunmuş, 38 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. mbinmar

mbinmar Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    13
    keşke türkiyede de sezonluk plaka olsa harika olurdu

2. ince999

ince999 Her ne yaşarsan yaşa,sonunda keyfini çıkar

Alınan Beğeni:
    363
    ( N1) KAPALI KASA KAMYONET aracıma bu gün mecburu trafik sigortası yaptırdım.591 papel !!! kredi kartına tek çekim.Katiyen taksitlendirmiyorlar.

3. suleymancirit

suleymancirit Balıkçı, doğa sever, kampçı , kamper karavan

Alınan Beğeni:
    96
    29 mayıs ta , 2008 ducato ya 7.basamak tan 574 TL ye yaptırdım , taksit kesinlikle yapmadılar .

KARAVAN olunca kaç TL olur acaba ?

4. mbinmar

mbinmar Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    13
    İLK SİGORTASI 2100 (4. BASAMAK)CİVARI ,EN DÜŞÜK 3 YIL SONRA 1450 (7.BASAMAK)CİVARI FİYAT ÇIKIYOR.

5. OktayS

OktayS Kamp I

Alınan Beğeni:
    45
    Bende bimer'e yazdım 1222TL kamyonet için sigorta ücreti ödedim, aracım karavana dönüştü sigortam.net'i aradım karavan olarak güncellenmesini talep ettim ilgili sigorta dan ilave ücret 1300TL daha ödemeniz gerekir dediler çıldırdım ne alaka kamyonet den daha az olması gerekirken fahiş fiyat farkı ikiye çıkarttılarsa soyuluyoruz milletçe!!!
    Mevcut poliçemde basamak hanesi yok. Kaçıncı basamaktan yapıldığını soracağım?[​IMG]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. OktayS

OktayS Kamp I

Alınan Beğeni:
    45
    Aldığım cevaba göre 5. Basamaktan yapılmış %10 indirimli olarak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. mbinmar

mbinmar Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    13

8. mbinmar

mbinmar Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    13
    sigortacıya söyle motokaravan değil kamptaşıdı olarak girsin çok farkediyor.sigortacımın dediğine göre motokaravan girince sistem avrupadaki çok pahalı karavanlarıda görüyor.

9. OktayS

OktayS Kamp I

Alınan Beğeni:
    45
    Ruhsat ta Kamp Taşıtı yazması gerekiyor, ruhsat ta karavan yazıyorsa sistemden şase ve motor numarasından, karavan olarak getiriyor sistem. :smiley:

Bu arada an itibari ile Bimerden cevap geldi.
    Özet: Hazine müsteşarlığına gönderil di ,gelen cevap; başvuruyu hazine musteşarlıgı istek ve şikayet formundan tekrar müracaat ediniz?
    Hazine müsteşarlığına da tekrar gönderdim.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...