Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan pasolvon Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,186
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 309,045

HAyırlı olsun şimdiden kararınız. Ben siparişimi gitmeden telefonla vermiştim. Heyecanınızı anlıyorum. Tekrar hayırlı olsun.
Sağolun elim telefona çok gidiyor sipariş vermek için ama olsun yinede canlı canlı görmek istiyorum orada hemen siparişi veririm. Nasıl memnunmusunuz Antalya ya götürmüştünüz sanırım karavanı. Ne kadar süre beklediniz teslim almak için

ONEPLUS A5010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun şimdiden. Bende yeni model olan Bombe'yi sipariş ettim Ender Bey'e. Sadece buradaki yorumlara güvenerek. Bir insan hakkında bir tane mi kötü yorum olmaz. Güle güle kullanın.
Kesinlikle katılıyorum kendisiyle iki defa telefonla konuştum çok samimi bir insan neyse onu söyledi

@yugun

Şuanda tartan kimse yok. Ama nasılsa polis yok diyip kırmızı ışıkta geçmiyorsanız, kurallar neyse onada uymamız gerekiyor. Sizin için hayat böyle olmayabilir. Ama normalde olması gereken bu.

Şuanda geldiğimiz noktada bırakın 750 kg aırlıktaki karavanları 700 kg olan karavanların bile gerçekten O1 olduğu sorgulanabilir hale geldi.

Yarın nasılsa talep patladı, sayı arttı, bütçe açığı var, ceza yazılır, can güvenliğini koruruz diyip, Ulaştırma Bakanlığı yol kenarı istansyonlarına alınırsa bu karavanlar o zaman ne kadar yanlış bir anlayışta olduğunuzu anlarsınız...

Bu arada saygı konusunda bende size katılıyorum. İnsan kendisine yapılmasını istemediğini başkasına yapmamalı en önemlisi, saygısızlığa izin vermemeli değil mi?

Sağolun elim telefona çok gidiyor sipariş vermek için ama olsun yinede canlı canlı görmek istiyorum orada hemen siparişi veririm. Nasıl memnunmusunuz Antalya ya götürmüştünüz sanırım karavanı. Ne kadar süre beklediniz teslim almak için

Çok memnunum, bir kaç gündür kampta detaylı testlerimizi de yaptık, aşırı yağmur, aşırı güneş vs. gayet iyi. Bu gün iş için merkeze dönmek zorunda kaldık üzülerek, akşam olsa da geri gitsek diye bekliyoruz. Evet Antalyaya götürmüştüm, çekmesi çok kolay bir karavan biraz iri ama sıkıntısız stabil geliyor sizinle. Ben 20 günde teslim almıştım ama son günlerdeki siparişlerde Ekim e gün verebiliyor Ender bey diye biliyorum.

Kesinlikle katılıyorum kendisiyle iki defa telefonla konuştum çok samimi bir insan neyse onu söyledi

Evet aciksozlu. Malını satmaya çalışmıyor. Ben 1 Mayıs'ta sipariş verdim temmuz sonu teslim alacağım. Sanırım şimdi sipariş verseniz bile Ekim kasımdan önce alamayacaksınız. Ne kadar erken sipariş verirseniz o kadar erken teslim alırsınız. Sipariş verdiğim günden 1 gün önce aradığımda temmuz 15 demişti. O 1 günde 2 kişi daha sipariş vermiş.

Evet aciksozlu. Malını satmaya çalışmıyor. Ben 1 Mayıs'ta sipariş verdim temmuz sonu teslim alacağım. Sanırım şimdi sipariş verseniz bile Ekim kasımdan önce alamayacaksınız. Ne kadar erken sipariş verirseniz o kadar erken teslim alırsınız. Sipariş verdiğim günden 1 gün önce aradığımda temmuz 15 demişti. O 1 günde 2 kişi daha sipariş vermiş.

Selamlar, yine uzun bir aradan sonra yazıyorum, Güney bombe 370 modeli şuan bitme aşamasına geldi, hemen hemen her gün oradayım ve çok fazla güncelleme ile sona yaklaşıyoruz. Ağırlık olarak 700 den düşük olma ihtimali bir hayli yükseldi. Ben 32 kg akü, 1 adet panel, inverter kablo vs ile 700 kg bekliyorum. İçi neredeyse maksi kadar ferah, yarın tekrar oradayım. Yaklaşık 4-5 güne kadar bitirmiş olup kantara sokarız diye düşünüyorum, fiyatı şuan KDV dahil 35 bin TL. Bu arada sadece Ender Abi değil Ekibi de çok sıcakkanlı.. bir kaç güne hem buradan hemde sosyal medya hesaplarında fotoğrafları paylaşacağım :smiley: merdiven sistemi, üç cephe ve tavana doğru bombe olan çok ferah bir seyir alanı, çiftli Ocak ve lavabonun sığabildiği bir mutfak, 120x70 geniş bir banyo ve 80 cm eninde ranzalar ile gayet güzel gidiyor üretim :smiley:

Selamlar, yine uzun bir aradan sonra yazıyorum, Güney bombe 370 modeli şuan bitme aşamasına geldi, hemen hemen her gün oradayım ve çok fazla güncelleme ile sona yaklaşıyoruz. Ağırlık olarak 700 den düşük olma ihtimali bir hayli yükseldi. Ben 32 kg akü, 1 adet panel, inverter kablo vs ile 700 kg bekliyorum. İçi neredeyse maksi kadar ferah, yarın tekrar oradayım. Yaklaşık 4-5 güne kadar bitirmiş olup kantara sokarız diye düşünüyorum, fiyatı şuan KDV dahil 35 bin TL. Bu arada sadece Ender Abi değil Ekibi de çok sıcakkanlı.. bir kaç güne hem buradan hemde sosyal medya hesaplarında fotoğrafları paylaşacağım :smiley: merdiven sistemi, üç cephe ve tavana doğru bombe olan çok ferah bir seyir alanı, çiftli Ocak ve lavabonun sığabildiği bir mutfak, 120x70 geniş bir banyo ve 80 cm eninde ranzalar ile gayet güzel gidiyor üretim :smiley:

Ranza boyu da 185 olarak güncellendi..

Bombe sabit cam icin kullanilan malzeme ne olacak? Ender usta ona cift katli bir çözüm uretebildi mi?

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kalınlığı yarın net söyleyebilirim 4mm de olabilir ama diğerlerinden kalın tek kat olacak :smiley:
İnşallah Ender usta bunu çift katlı yapmanın bir yolunu bulur. Yalıtım konusunda en zayıf yer olacak yoksa bu bölge bu modelde. Modeli çok beğendim. Merakla bekliyorum tamamlanmış halini.

Merakla bekliyorum. Ellerinize sağlık. Yazdıklarınız dışında başka güncelleme var mı? Özellikle depo alanları nasıl olacak? Tüp , su ve akü yerleri nereler olacak?

İnşallah Ender usta bunu çift katlı yapmanın bir yolunu bulur. Yalıtım konusunda en zayıf yer olacak yoksa bu bölge bu modelde. Modeli çok beğendim. Merakla bekliyorum tamamlanmış halini.

Sipariş verirken bana dilersem çift katlı olabileceğini fakat araya zamanla toz toprak girip girmeyeceği konusunda garanti veremeyeceğini söylemişti. Bende çift kat istemedim bu sebepten.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri