Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan pasolvon Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,186
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 310,143
Zafer bayramınız kutlu olsun
Sayın Akmühendis
Artık şu kullanıcı adınızı tekrar bir değiştirelim diyorum :smiley:
Ne dersiniz?

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba
Yeni karavanımız Cubic 3.60 üretime girmiştir. Karavanımızın üretimi devam ettiği için bu konu altında görselleri yayınlamayı daha uygun buldum.
Yorumlarınızı bekleriz.
Selamlar

Ekli dosyayı görüntüle 520652Ekli dosyayı görüntüle 520653Ekli dosyayı görüntüle 520654Ekli dosyayı görüntüle 520655Ekli dosyayı görüntüle 520656

Merhaba Forumda bir çok marka için ayrı başlık var, siz de ürününüzün tanıtımı için ayrı bir başlık açabilirseniz daha iyi olacaktır. Bu başlık tüm ürünlerin tüketiciler tarafından değerlendirildiği bir başlık. Siz üretici olarak kendi başlığınızı açabilirsiniz, ürününüzün tanıtımı ve geliştirilmesi için.

Merhaba Forumda bir çok marka için ayrı başlık var, siz de ürününüzün tanıtımı için ayrı bir başlık açabilirseniz daha iyi olacaktır. Bu başlık tüm ürünlerin tüketiciler tarafından değerlendirildiği bir başlık. Siz üretici olarak kendi başlığınızı açabilirsiniz, ürününüzün tanıtımı ve geliştirilmesi için.
Merhaba
Forum kulanımındaki cehaletimden kaynaklandı. Uyarınız için çok teşekkürler. Hemen mesajımı kaldırıp ayrı başlık açıyorum.
Selamlar

İyi günler, nadiren giriyorum foruma. Ara ara bikaç sayfayı okuyorum.
Cubic karavan'ın sitesini inceledim.
Yukarıdaki bi tartışmada tuvalet/mutfak içerde dışarıda gibi tartışmalar olmuş. Bu boyuttaki karavanların uzun tatiller için rahatlık sağlayacağını düşünmüyorum. Zaten yapısı gereği bence max 5-10 günlük konaklamayı sağlar.Sonra biraz takviye gerekir :smiley:
Mutfağı dışarı koyarak 35k bandında caretta'nın ayakta durulabilir versyonu olmuş gibi. Bu boyuttaki karavanlarda alabildiğince yatak olması taraftarı değilim. 2 kişilik yatak yeter de artar bile bence :smiley: İçeride duş/mutfak kesinlikle olmalı. Frenli sistem olmalı.
Isıtmasıdır soğutmasıdır bilmemnesidir bunlar ekstra olabilir :smiley:
Bence, mutfağı sürgülü sistemle içeri almaktansa, duşu sürgülü sistemle dışarı almak daha mantıklı gibi :smiley:
Mesela karavanı durdurduğmuzda, duşu duşardan çekip ayağını açsak. Kapattığımızda kullanılamayan ama açıkken iş gören bir duş bölmesi bence çok hoş olur.
Bir de olmazsa olmaz, 2 gözlü ocak :smiley:
Sizler daha iyi bilirsiniz tabi. Ben seneye yakın alıcam karavanımı, çünkü 1.2 motorlu aracımı değiştirmem lazım sanırım :smiley: Bu beni biraz bekletiyor. O zaman kadar sağlıcakla kalın :smiley:

@cubiccaravan

Öncelikle tuhaf üsluplara karşı gösterdiğiniz nezakete hayran kaldığımı belirtmek isterim.

Yeni modeliniz ile ilgili Kulübümzde değerlendirmemi paylaştım. Mini modeliniz ile ilgili birkaç sorularımız daha oldu:

* Dış duş mevcut mu?
* İç Arka dolap sistemini kapaklı askılı gardolap olarak değiştirme opsiyonumuz var mı? Yani bazı mobilya değişimlerine açık mısınız?
* Ocağın bulunduğu tüp sanırım karavanın ön sol bölümünde içeride ve sabit. Buraya dışarıdan hava akışı sağlayacak bir menfez ya da Başoğlu/Carpento benzeri sol dış bölüme menfezli dış tüp kapağı ekleyebiliyor musunuz?
* Son olarak Tente donanımınızı odalı tente şeklinde yapabiliyor musunuz?

750 kg altı karavnlar konusunda söylediklerinize bende katılıyorum. Talep ve trafikte sayı arttıkça mutlaka kontrol mekanizması ve Devletimiz için bir gelir kaynağı yaratılacak. Bu noktada bo haliyle 700 kg üstü gelen karavan markaları ne yapacak bilmiyorum. Firmalar eskiden beri bu söylendi var, Deprem karavanları ne olacak diyip geçiştiriyorlar. Eskiden evet, belgesiz karavanlar 750 kk altı oluverdi fakat şimdi biz eskiyi yaşamıyoruz. Her şey değişti...

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Estağfurullah ne demek. Ben yalnızca, markanıza ait bir başlık olursa kitleye ulaşmanız da daha kolay olur düşüncesi ile yazdım. Süreç içinde yazdıklarımız burada çeşitli konuların arasında arkalarda kalacaktır.

NK karavan firmasından yine şikayetler var Facebook'da
Hem de çok sayıda
Değişmemişler

Buna rağmen halen bir sürü yeni alındığı anlaşılan nk ilanı konuluyor sarı siteye. Almadan önce hiç mi araştırmıyor insanlar. Googledan birkaç arama yapsan onlarca yorum bulabiliyorsun.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NK karavan firmasından yine şikayetler var Facebook'da
Hem de çok sayıda
Değişmemişler

İlginçtir cumartesi günü yapılan teslimat ile ilgili olumsuz yorumdan sonra, sanki NK karavan aklama hareketi başlamış gibi, sürekli NK karavan öven video fotoğraf ve yazılar okuyorum

ONEPLUS A5010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erba ya bugün 5.25 teslimat ne zaman olur dedim, Ağustos 2021 dedi. Kötü niyetli üretici eline düşeni bu aralar çok üzerler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.