Yerli Üretim Araç Vinci

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tuncel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,282

tuncel

Kamp I
Yer
ANTALYA
sahibinden.com 'da yerli üretim 2 yıl garantili 4300 kg çekme kapasiteli net lift marka bir araç vinci gördüm sıfır fiyatı 1000 tl acaba diğer avrupa malı vinçlere göre performansı nasıldır diğer avrupa vinçler hem fiyat olarak pahalı hemde 1 yıl garantili kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilirmi ???

Etiketler
Ynt: Yerli Üretim Araç Vinci

linlklenmiş web sayfasındaki vinçler 12V ile çalışan vinçler değil, 380 volt Sanayi cereyanı ile çalışan atelye vinçleri ,tahminim doğru ise işinize yaramaz.

tefo' Alıntı:
linlklenmiş web sayfasındaki vinçler 12V ile çalışan vinçler değil, 380 volt Sanayi cereyanı ile çalışan atelye vinçleri ,tahminim doğru ise işinize yaramaz.
12 volt ile çalışan net lift marka araç vinçleri var google danda arattırabilirsiniz...

yerli üretim vincin fotorafına bakabilirsin.

Picture first k b

Ben daha önce kullanan birisinin memnun olduğunu duyduğum zaman her zaman yerli malını alıyorum. Net lift ismini duymuştum ama kullananlardan bir durmak isteriz.

"Yerli malı yurdun malı Çin malı yarı yolda bırakır adamı"

:smiley:

kullanan arkadaşlarımız var gatet başarılı tabi garanti kapsamı nedir bunu bilmek gerek fiyat konusunda araştırın derim rakam bırazdaha aşagı inebiliyo

sanırım bu vinçin türkiye distribütörü ulus otomotiv.alan arkadaşlardan duyduğuma göre gayet kullanışlı.ulus otmotivden ali abiyle görüştüm bol yedek parça ve garantisi de var demişti.birde siz konuşun.hem taksimde hemde maslakta satış yerleri var.telefonlarını yazıyorum.taksim tel.0212 238 03 50 maslak tel.0212 328 40 13

avustralya markası ama çin üretimi.birçok büyük markanın da üretimleri artık hep çin.

gurkang' Alıntı:
Ben daha önce kullanan birisinin memnun olduğunu duyduğum zaman her zaman yerli malını alıyorum. Net lift ismini duymuştum ama kullananlardan bir durmak isteriz.

"Yerli malı yurdun malı Çin malı yarı yolda bırakır adamı"

:smiley:
bildigimkadarıyla bununda tüm aksamı çinden geliyo kullanan arkadaşlar var bir şikayet yok fakat ben T max
la kıyaslamam gerek esnetik gerekse serilik açısından Tmax daha güzel sonuçda zorlamadan ötürü hiçbir hasarı garantiye girmeyecektir
buna eminolun

hasar zorlamadan diyeceklerse garanti süresinin bir anlamı yok evet. İkisinin de Çin malı olmasına üzüldüm. T-max daha seri ise daha az ısınır gibi geliyor bana. Sonuçta vinci uzun süre kullanamayacağız.

büyük firmalarda olsa çinde yapıldıktan sonra ben pek güvenemiyorum. mutlaka kalite farkı oluyor çin üretimiyle orjinal üretimi. netlift nasıl acaba hem iki yıl garanti veriyorlar hemde yedek parçası bol...

tuncel antalyadaymışsın orda akdeniz sanayi sitesinde 5008 sokakta ahmet usta var aynı zamanda sizeyede üye ahmet07 diye gecer onun elinde var hem araçlara taktı hemde kullandı ondan fikir alabilirsin kolaylıkla

unal' Alıntı:
tuncel antalyadaymışsın orda akdeniz sanayi sitesinde 5008 sokakta ahmet usta var aynı zamanda sizeyede üye ahmet07 diye gecer onun elinde var hem araçlara taktı hemde kullandı ondan fikir alabilirsin kolaylıkla
çok teşekkür ederim ünal abi en kısa zamanda gidicem...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri