Yerli Yapım Motokaravan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ofabiya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,204

ofabiya

Ana Kamp
Arkadaşlar merhaba.

Bir youtube videosu paylaşmak istiyorum. Bu videodaki kişi bir dostum. Motokaravan imalatı yapıyor. Daha önce vip dizayn yapıyordu. 3 karavan inşa etti henüz. Bu da son işi. Ben tasarımlarını ve işçiliğini beğendiğim için ve sizlerin de fikrini almak için paylaşmak istedim. Videoda izlerseniz karavanın pek çok noktasında bizzat el işçiliği olduğunu göreceksiniz. Kendisi ile iletişim kurmak isterseniz yardımcı olabilirim.

Yotube Motokaravan Linki

Etiketler
Günaydın,

Arkadaşınızın çalışmaları görsel olarak güzel, kendisine bir öneri iletirseniz memnun olurum. Ülkemizde bu işi yapanlar dizaynı farklı yaptım derken masanın köşesi, tuvaletin duvarı, karavanın tavanı, yere yanar döner led şerit gibi şeylere odaklanıyor. Tamam tabi ki bu noktalar önemli ama ana şemada karşılaştırma yaptığınızda çok küçük bir oran dışında yapılanların hemen hepsi aynı. Arkada enine bir yatak boyu 185 cm ( ben sığmıyorum) mutfak tezgahının karşısında banyo tuvalet , onun yanında koltuk ve masa. Mutfakta iş yapan birisi varsa o oradan çıkmadan veya tezgah üstüne tırmanmadan başkası ne arka tarafa geçer ne de tuvaleti kullanabilir. Bu tasarım, eski bir mahalleye girdiğinizde bulunan binaların projesinin aynı duvarındaki nakışın farklı olduğu sokaklar gibi.
Tasarım olarak iki kişinin birbirini bloklamadan yaşayabileceği ferah bir alan yaratan bence öne çıkar, tercih edilir.

Sağlıklı kalın

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri