Yiğidonun Saroz ve Datça turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan buralpdi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 104
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,572

buralpdi

yokluk ve çaresizlik adamı mucit yapar
Yer
maltepe gurubu
28 Ağustos pazar günü daha önceden kız yeğenlerime karne hediyesi sözü nedeniyle Gökhan'la (toffy) beraber Saroz Danışment orman kampına giriş yaptık, girişte 19tl orman bakanlığına ayak bastı ücreti ödedik, içeri girdikten sonrada kaldığımız her güne 25tl ücret ödedik elektrik-su-wc dahil, kamp alanı çok geniş ve ormanlık alan içinde denizi ise herkese hitap ediyor, kum seviyorsanız mevcut, taşlık deniz isterseniz mevcut,
işletmecileri gelenler ne yapsada ekstra para alsak diye dört dönüyorlar, arabaların yanına çadır kurdum kızları karavanda ben çadırda kalmak istedim, hemen geldi ekstra çadır için 25tl daha para istedi, kibarca kovaladım :mad:
tavırları bir daha gelmememiz için, bunu söylediğimizde açıkça biz zaten fazla kişinin gelmesini istemiyoruz, gelenler yeter diyorlar arkasından ağlamaya başlıyor yok kirayı çıkaramamışlar, yok elektriği ödeyememişler ,
02 Eylül günü Haldun hocam aradı(taiga) güzergahı üzerindeymişiz uğrayıp bir çayınızı içeyim dedi ama kapıda 19tl giriş ücreti istemişler, Haldun hocamda doğal olarak kızmış ama nafile ben kapıya gidip ayak üstü sohbet ettik, aracı dışarda bırakıp içeri girelim bir çay-kahve birşey içelim dedim ama gelmek istemediler,
kısaca kamp alanı çok güzel, duşlar tuvaletler yeterli ama işletmecileri tavırlarını değiştirmeliler, ayrıca hiç bir orman kampında girişte iki kere para ödemiyorsunuz
resimler,

[attachment=1]

DSC02617

DSC02618

DSC02619

DSC02622

DSC02623

Etiketler
Ynt: Yiğidonun Saroz ve Datça turu

.
[attachment=1]
[attachment=2]

kızlar her şartta eğlenmesini biliyorlar :smiley:

DSC02624

DSC02625

DSC02626

DSC02630

DSC02631

ailemizin en küçüğü dayısına çiçek toplamış onu tatile getirdiği için :smiley:

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]

Didar hanımın özel duşu :smiley:

DSC02642

DSC02643

DSC02644

DSC02645a

Levent Ustam, bu yıl yorgunluğunu epeyce çıkardı; paylaşım için sağolun.

Cavid Sezen

Levent gezinin en güzel yanı yarının kampçılarını hazırlaman olmuş,küçük yaşta oluşacak kamp ve gezi kültürü
çocuklara gelecekteki yaşamlarında yön verecektir.

Danişment kampın olumsuz yönlerini ayrıca kamp alanları başlığımızdada yazarsan arayanlar için faydalı bilgi olacaktır.

Selamlar.

Güzel bir gezi ve güzel resimler. Tesekkürler.
Üc yil önce Danisment kampa gittim ama kalmadim. Kampin giris yolu cok bozuktu.

Pardon
Giriş 19 TL + günlük mü ? aldılar, okurken ben strese girdim, Levent kampın sonuna kadar bunu düşünüp rahatsız olmadıysan bravo.

gezmen' Alıntı:
Levent Ustam, bu yıl yorgunluğunu epeyce çıkardı; paylaşım için sağolun.

Cavid Sezen

elimizdeki aracın tüm imkanlarından faydalandık, seneye şimdiden mazot parası biriktirmek lazım :D

Emwayyes' Alıntı:
iyi stres atmışsınız paylaşım için tşk

sağolun :smiley:

Akdeniz45' Alıntı:
Güzel bir gezi ve güzel resimler. Tesekkürler.
Üc yil önce Danisment kampa gittim ama kalmadim. Kampin giris yolu cok bozuktu.

halen bozuk , asfalttan ayrılıp bir 3km bozuk yoldan giriş kapısına geliniyor :smiley:

güngör' Alıntı:
Levent gezinin en güzel yanı yarının kampçılarını hazırlaman olmuş,küçük yaşta oluşacak kamp ve gezi kültürü
çocuklara gelecekteki yaşamlarında yön verecektir.

Danişment kampın olumsuz yönlerini ayrıca kamp alanları başlığımızdada yazarsan arayanlar için faydalı bilgi olacaktır.

Selamlar.

evet kampçıları yetiştiriyoruz, harçlıklarını biriktirip seneye akdenize götürmemi istiyorlar ;D

berkcantp' Alıntı:
Pardon
Giriş 19 TL + günlük mü ? aldılar, okurken ben strese girdim, Levent kampın sonuna kadar bunu düşünüp rahatsız olmadıysan bravo.

kızların hatrına katlandık İlhan ağbi

berkcantp' Alıntı:
Genede güzel bir tatil olmuş kutlarım. Yapım biraz ters olacak ki ırmaktan geçerim, derede boğulurum.

aslında Gökhan'lada konuştuk bizde durmazdık fakat cuma günü Gökhan Cumartesi biz istanbulda olmamız gerekiyordu, bu yüzden yer ararken kızların tatili rezil olmasın diye sustuk oturduk aşşağı

Yiğido bu sene leyleği havada gördü, eski günlerin acısını çıkarıyor :D :D :D
Paylaşımın devamı var mı? yoksa bir tadımlık mıydı?

Levent bey, güzel bir kamp olmuş.
Olumsuz başlamasına rağmen tadını çıkarabilmeniz işin en sevindirici tarafı.
Keyifli ve sorunsuz geziler dilerim.

Ömer Yahşi

drares' Alıntı:
Yiğido bu sene leyleği havada gördü, eski günlerin acısını çıkarıyor :D :D :D
Paylaşımın devamı var mı? yoksa bir tadımlık mıydı?

Gökhan elindeki saroz resimlerini yükleyince devam edeceğim, tur fethiyede bitiyor :smiley:
selamlar

freediver2009' Alıntı:
Levent bey, güzel bir kamp olmuş.
Olumsuz başlamasına rağmen tadını çıkarabilmeniz işin en sevindirici tarafı.
Keyifli ve sorunsuz geziler dilerim.

Ömer Yahşi

Ömer bey iyi dilekleriniz hepimiz için geçerli :smiley:
selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri