Yol arkadaşım YILKI ile gezilerim(Tanju Çallı-tango)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tango Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 163
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 54,708
Ynt: Yol arkadaşım YILKI ile gezilerim(Tanju Çallı-tango)

Tanju bey cok güzel bi ortam yaratılmış ellerinize sağlık 2 yıldır hayalini kurduğum karavanımın adını hep yılkı koycam derdim eşime ama siz önce davranmışınız ama olsun sizinkine daha güzel yakışır saygılarımızla

Etiketler

Sayın Tugay58 umarım en kısa zamanda hayal ettiğiniz kamp aracına ulaşır ve bizde sizin gezi yazılarınızı okuruz.Bellimi olur biryerlerde yollarımız kesişir ve tanışırız.Selamlar...

Haziranın 1-2-3 ünde malesef ülkemizin tek Kamp Ve Karavan Festivali olan Taraklı Kamp Ve Karavan festivalinin 2. inde yerimizi ailecek aldık.
Geçen seneden daha fazla bir katılım vardı , umudum yıllar geçtikçe katılımın artması ve kamp yeri koşullarının iyileşmesi.Eski dostlarla ve yeni tanıştığımız arkadaşlarla bol sohbetli günler geçirdik.Bizler mutlu döndük evimize.

100 1266

Di 41D91

100 1268

Festivalle ilgili fotoları yükleyemiyorum daha sonra tekrar deneyeceğim.
Yeni bir yolculuğa çıkma hazırlıklarım sona erdi kısmet olursa pazartesi Nevşehir-Ürgüp-Göreme yolculuğuna çıkıyorum umuyorum güzel bir yolculuk bizi bekliyor.

tango' Alıntı:
Festivalle ilgili fotoları yükleyemiyorum daha sonra tekrar deneyeceğim.
Yeni bir yolculuğa çıkma hazırlıklarım sona erdi kısmet olursa pazartesi Nevşehir-Ürgüp-Göreme yolculuğuna çıkıyorum umuyorum güzel bir yolculuk bizi bekliyor.

güle güle gidin :smiley:
selamlar

İyi yolculuk, güzel bir gezi ve dinlence dilerim. Dönüşünüzde epeyce anı, gözlem, bilgi ve fotoğrafınız olacaktır sanırım bizler için... :smiley: ;)

Cavid Sezen

Kısmetse 10-15 gün sonra içinde Erdek'in de bulunduğu ve yaklaşık bir ay sürecek geziye çıkacağım. Sayenizde önceden oraların güzelliklerini görerek, yapacağım gezi için şimdiden heyeceanlandım. Siz off-road'dan karavana nasıl geçebildiniz bilmem ama, ben yalnız gezgin olarak asla off-road değil ama zor yollardan, yangın için açılan orman yollarından vb giderek ve de sizlere bolca imrenerek doğada geziyor, pek çok yerde yalnızca teknelerin yanaştığı, araçla gitmeye çok fazla kimsenin cesaret etmediği koylara ulaşıyorum.

Yeni gezinizde hayırlı yolculuklar, mutlu geziler ;D

Dün akşam Avanos'a geldim hava kararmak üzreydi.Ada campinge yerleştim fotoğraf yüklemeye çalıştım ama olmadı link verdim siz açamıyorsunuz bir tersiktir gidiyor.
Hava çok sıcak gezilecek gibi değil .

Tanju bey bi sıkıntı var acılmıyo umarım ilerde düzelir bu ara cok yakındasınız buyrun misafirimiz olun

Güzel bir rota Tanju,
Çok bunaltırsa sıcaklar güneye çok uzak değilsin. Yolunuz açık olsun. Selamlar.

Tanju iyi gezmeler hayırlı yolculuklar diyeceğim.Bu sıcakta buralar kavruluyor orası nasıldır bilmem.İnşallah çocuklarla sağlıklı olarak dönersiniz.Aman güneşe dikkattt.

Kalpler karşılıklıymış sıcak berbat.En son Ihlara vadisini gezdikten sonra benimkiler iflas (yeter bu kadar taş kaya deyince)ettiler rotayı Mersin üzerinden Silifkeye çevirdim campinge çevirdim yerleştik burası biraz esiyor.Deniz istiyordu çocuklar gönülleri oldu.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri