Yorumdaki Karavan Için Tavsiye Istiyorum

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YUNUSEMRE GÜVEN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,181

Bana biraz bu firmanın reklamını yapmaya çalışıyormuşsunuz gibi geldi. Olsun bunu yapmak suç değil. Ama size yazan bizleri aptal yerine koymanız hoş olmaz.
reklam yapmıyorum. sadece yardım istedim. karavan çok iyi demedim. aldım memnunum demedim. fırsata bakın demedim. bu fiyat aralığında ve donanımda bir sürü ilan var hatta daha ucuzları var. aynı donanımı 180 lere satanlar var. sizden yardım istedim karavan nasıl diye. hiç tanımadığım bir firma. bu nasıl reklam.
daha önce de rekvan sormuştum hiç duymadım demiştiniz yine siz. her neyse.
 


Ön kısmı çok açık karavanlara pek itibar etmeyin. Yattığınızda gece gökyüzünü güzel seyredersiniz ama.. Yaz gündüz sıcağında oradaki incecik perdeler pek fayda etmez, sizi içeride pişirir. Yarı açık tipleri değerlendirin derim.
 


en son aşağıya linklerini koyduğum troy karavan la irtibatlaştık. insta sayfasında beta olarak paylaştığı karavanı 140 dan veriyor. 5 yıldır çalıştıklarını söyledi. umarım aranızda firmayı bilen tavsiye verecek birisi çıkar. tavsiyeniz olursa sevinirim.
Video: https://youtu.be/AxEN1h6nUDs?si=OZfpso0lbWT1uysr

 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,212
Mesajlar
1,515,417
Kayıtlı Üye Sayımız
171,845
Kaydolan Son Üyemiz
cancatalay

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst