Yugun 2014-kamplı Geziler Güncesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 49
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 76,659
Ynt: Yugun 2014-kamplı Geziler Güncesi

Durumlar karAvAna yetmediği için otobüsle seyahat ediyorum ama olsun bu da bir keyif aslında selamlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Etiketler

Mudanya dayım her gün çıkıp yürüyüş yapıyorum ve gündüzleri de evimde dinleniyorum işte böyle geçiyor günler bu sene izci kampıma gitmedim onun yerine mudanyA dayım bu günlerde yaptıklarım ve bu seneki tatillerim pek kamplı geziler güncesine uymuyor ama ne yapalım kamplı gezi yapmıyorum bu aralar

Bu sene kamplı geziler yerine otobüsle böyle geziler yapabildim ama memnunum çünkü sevdiklerimin yanındayım

Mudanya dayım hergün çıkıp yürüyüş yapıyorum ablam ve yeğenlerimle vakit geçiriyorum işte böyle geçip gidiyor günler

Arkadaşlar,

Bu sene tatilde daha çok otobüsle geziler yaptım ve çok bir şey paylaşamadım. Ancak güzel bir yaz tatili geçirdim yine de. Seneye yaza motorumla bir Türkiye turu yapmak istiyorum umarım bu gezi bana nasip olur da sizlerle paylaşırım.

Selamlarımla...

Kemalpaşa Ovacık kampı 6/7 Ekim 2014...

1239710 558491264296476 2528270525309253652 n

1383598 558490220963247 5843578919440242648 n 1

1621675 558491394296463 3157345555297565055 n

1962639 558521347626801 7908360432214149573 n

10449911 558491594296443 6543256670435844076 n

Güzel bir kamptı arkadaşlar tertemiz havada uyuduk ve uyandık akşama ateş başı muhabbetimiz de çok güzeldi Ovacık harikaydı...

Merhaba arkadaşlar,

Bugün pazar hava yağışlı evimdeyim yine discovery izliyor forumlara takılıyorum. Artık trenle otobüsle ve sırt çantamla geziyorum genelde konaklamaları öğretmenevinde yapıyorum. Böylesi pahalı karavanlardan çok daha ucuza geliyor. Pahalı bir karavanım yok ama yine özgürce kendi gücümce geziyorum. Kimseyle aşık atacak bir durumum yok tabii ki. arkadaşlar ev borcu ödüyorum ben ama bir gün bu borç ta bitecek inşallah

Ben karavanımı yaptığım yıllarda aynı zamanda kullandım da çok güzel kamplar çok güzel etkinlikler yaptım karavanımla ayrıca yazları izci kampına katıldım karavanımla. Şimdi artık izci kampına da katılmıyorum karavanımsa bir otopark köşesinden beni bekliyor malesef ama yapacak bir şey yok imkan meselesi herşey...

Eğer ilerde borcum biterse o zaman karavanımla gezmeyi düşünüyorum ama bu borç sürdüğü sürece böyle bir imkanım yok ben de imkanım neye yeterse onunla geziyor ve kamp yapıyorum.

Arkadaşlar kimseden bir şeyini istemiş almışlığım veya kimseye muhtaç olmuşluğum yok hayatımda. Arkamdan ve sırtımdan bunları konuşanlar yalan konuştular. Yalancı müfteri ve şerefsiz insanlardan bana hiçbir şey olmadı arkadaşlar. Ben her zaman doğru konuşan birisiyim arkadaşlar. Ancak karşınızda her zaman doğru konuşan erdemli insanlar bulamıyorsunuz malesef o zaman da kendilerinin seviyesine inmemek için susuyorsunuz arkadaşlar.

Selamlar...

Sonuçta;

Kendime çok kısıtlı imkanlar içerisinde güzel bir karavan yaptım. Karavanımla çok güzel kamplar yaptım ve bu kamplara katıldım. Ama şimdi motorumla, terenle otobüsle ve sırt çantamla gezebiliyorum. Yine de yapabildiklerim için şükrediyorum.

Selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR