Yugun 2022, Güçlü Mini Kampervan Ve Pirikamp Ile Gezilerimiz...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,200
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 264,091

Etiketler
Böylece bir Mudanya tatilinin daha sonuna geldik. Allah ömür verirse kim bilir bir daha ne zaman?
çanakkale de dün 4 yabancı arkadaşımız vardı 1 alman 1 finlandiya 2 polonya havada çok güzeldi sabah baktım halen aynı yerdeler adamlar karavan kültürünü biliyor aralarına boşluk bırakarak birbrini rahatsız etmeden park ediyorlar bu yaz palamutbükünde çadır yaptım aynı yerde 12 gün kaldım bir sabah bir bakıyoruz yanımıza çadır gelmiş koskoca kamp boş bizim çadırın 5 cm ötesine çadır anlamış değilim hocam mudanyayı gördük sayende güzel günlerin olsun

WhatsApp Image 2022 01 31 at 082258

çanakkale de dün 4 yabancı arkadaşımız vardı 1 alman 1 finlandiya 2 polonya havada çok güzeldi sabah baktım halen aynı yerdeler adamlar karavan kültürünü biliyor aralarına boşluk bırakarak birbrini rahatsız etmeden park ediyorlar bu yaz palamutbükünde çadır yaptım aynı yerde 12 gün kaldım bir sabah bir bakıyoruz yanımıza çadır gelmiş koskoca kamp boş bizim çadırın 5 cm ötesine çadır anlamış değilim hocam mudanyayı gördük sayende güzel günlerin olsun
Teşekkürler. Sizin de güzel günleriniz olsun.

Bugün Kızılay gezisi yaptım. Çok severim Kızılay gezilerini efendim. Şimdi Sokullu'da Ablamdayım. Bugün toplu taşıma kullandım. Ankara içinde toplu ulaşım için öğretmen kartımı kullandım. Herkese Ankara'dan sevgiyle...

İstediğim gibi olurum, Dilediğim hayatı yaşarım. Kimse de bana karışamaz. Bunu buradan defalarca söyledim. Var mı, Hayır benim istediğim hayatı yaşayacaksın diyebilen? Yok. O zaman kimsenin konuşmaya da hakkı yok.

O kadar çok Aspava var ki, Orjinalini bulmak lazım.
hocam ben okulu ankarada okudum o zaman hafta sonları dediğin gibi bir sürü ismi aspava olan gerçekten bize hitap eden küçük işletmeler vardı orda yemek yerdik yıllar sonra behzat ç de yine bu aspava muhabbeti çıkınca benim oğlanın çok hoşuna gitmişti espri ben ankara ya karavanı almaya gelince baba ne olur aspava ya git ne yemeği olursa olsun yanına cacık geliyor mu bak demişti oradan saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.