Yugun 2022, Güçlü Mini Kampervan Ve Pirikamp Ile Gezilerimiz...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,200
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 263,447
Arkadaşlar,
Arkamdan çevirdikleri yalanlarla arkamdan yanlış şeyler öne sürmeye kalkanlar başarılı olamadı. Ben kendim gibi biriyim ve hiç takiyye yapmam. Benim yanımda olacak olan beni böyle kabul etmek zorunda. Elbette kimseye açıklama yapmak zorunda değilim. Bunu da biliyorum. Ama bilin ki uzun vadede kötülük, yani insanlar hakkında kötü şeyler düşünüp konuşma gibi davranışlar kazanamıyor. Onların kazancı geçici, geriye kalanlar, işte onlar gerçek dostlar oluyor. Herkesin de herkesin gerçek dostu olması zaten imkansız. Ben kimseye buuz etmek de istemiyorum. İşlerine öyle gelmiş bana öyle demişler. Bu da onların tercihi. Araştırmadan soruşturmadan söylenen herşeye yaaa öyle miymiş? Diyen tipler de var. Sonuçta bunların hiçbirisi ortada gerçek bir şey yokken yok ben öyle sandıydım, ben öyle gördüydüm. Bana göre şöyleydi, gibi açıklamalar ve bunların benzerleriyle bize hiçbir kötülük yapamadı, yapamayacak. Ben artık buna eminim. Yalanı ve yanlışı devam ettirecek (Ve dozunu arttıracak) işler yapmaktan özenle kaçındım. Ben de onların yaptığı gibi hakaret etmedim. Ben onlar gibi değilim. Bana inananlar bunu gönül rahatlığıyla bilsinler...

Etiketler

Arkadaşlar,
Hiçbir şekilde abartısı yok,
Ben şu ana kadar kamp yaparken tanıştığım ve kamp yaptığım herkesi çok sevdim.
Ama herkesle aynı anda birlikte olamıyorum. İlle birileri arkada kaldılar.
Onlar hakkımda kötü konuşmasın, benimle kim kamp yaptıysa hepsini buradan gözlerinden öper,
Selamlarımı sunarım.
Daha da hala aktif kamp yapmaya devam ediyorum.
Bu iş birkaç kafa dengi arkadaşınız olursa güzel.
Ama insanlar arkanızdan konuşmaya başlarsa çirkinleşir.
Ama başka arkadaşlar bulursunuz yine güzelleşir.
Yani benim kimseyle bir sorunum olduğu yok.
Buna rağmen arkamdan konuşan yine de konuşsun.
Bence önemli değil yani.
Sevgiler... Severek Dünya daha güzel olacak...
Ben buna inanıyorum.

Uyuyamadım. Ama uyumalıyım.
Yarın asıl değerlerimiz olan çocuklarla olacağım.
Onların karşısına uykusunu almış bir öğretmen olarak çıkmalıyım. Onu bunu kafaya taktım ömrümün yarısını şizofren olarak yaşıyorum. Takmayın kimseyi. Kimsenin hakkınızda ne düşündüğü önemli değil. Değerler hızla düşüyor. Ben öğrencilerime arkadaşlık yardımseverlik gibi konuları da programa alıyorum. Mazot daha da artarsa işe nasıl gideceğim belli değil. Türk lirasının değeri çok düştü. Ama biz asıl değerlerimiz olan çocuklarımızı koruduk. Devletimiz herkese ücretsiz aşı yaparak sosyal devlet olmanın bir gereğini yerine getirdi. Varolsun devletimiz.

Ben çok güzel çocuklara eğitimler verdim. İşimi hep severek, gönülden isteyerek yaptım. Umarım öğrencilerim de vatana millete faydalı insanlar olarak yetiştiler. Benim daha yeni şeyler öğrenecek bir sürü öğrencim var. Bu işi seviyorum. Çocuklarla birlikte olmak harika.

İlk karavanım Çelebi benim yüz bin liralık karavanım dediğim karavandı. Bu ben gibi aptalların yapacağı gereksiz bir büyüklenme ve gururlanma idi. Sonra hasta oldum ve bu karavana bakamadım. Birisi karavanımı sahiplenmiş. Ben o aileyi de rahatsız etmek istemedim. Kendilerine bir karavan sahiplenmişler onunla mutlu olsunlar dedim. Yine de benim kendi yaptığım benzersiz karavanım Çelebi'dir...
Yüz binlik karavan gerçek değil, sadece hayali belirtilmiştir. Birileri karavan forumunda yüz liralık çadırımızla yüz bin liralık karavanların aynı yerde olamayacağını söylediler ben de yeni başlayan birisi olarak çok kırıldım ve üzüldüm. Gereksiz bir büyüklenme olarak bu da benim yüz binlik karavanım demiştim. Ama sıfırdan bir karavan yapan birisi olarak bu kadarcık böbürlenmek de bence hakkımdı artık. Neyse işte... Sonuçta ortada ne para var nede para konusuyla ilgili bir durum olduğu var. Ortada hiçbir şey olduğu yok. Kamplara gittim yedim içtim ama yediğim birkaç parça börek çörek. İçtiğimse en fazla bir kutu bira... Onu da iyi ki yapmışım zamanında...

Birtakım zengin ve gezen insanlar hep herkese kendi düşüncelerini empoze etmeye çalışıyorlar. Oysa onlar gibi olmak ve onların gezi tarzından hoşlanmak şart değil. Ben kendi şehrime yakın yerlere kampa giderek de mutlu olabiliyorum pekala. Bu hobi beni hiç üzmeyecekken bu insanlar yüzünden üzdü. Ama ben de yanlışlar yaptım hayatta. Kendime güvenim yetmedi, ama elimde değildi hastaydım ben. Ayrıca maddi gücüm de yetmedi bazen...

Mobidik ile karagedik rotası...
25 Saat unlu mamüller'deyim.
Genelde sabahları burada durup
Poğaça yerim.
İzmir'de de motorumla sabahları
Sıcacık simit çıkaran
Fırına giderdim...
Günler ömür geçiyor işte..

IMG 20220510 083101 870

Mobidik.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri