Yugun 2022, Güçlü Mini Kampervan Ve Pirikamp Ile Gezilerimiz...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,200
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 261,767

Etiketler
Hocam yalnız pilavdan dönenin kaşığı kırılsın :smiley:
Konya'da 1 gece yeter bence hocam..şimdi oralarda kış ayazı adamı canından bezdirir. Yolda yürütmez adamı. Sabah erken çıkarsanız öğleden önce Konya'da olursunuz. Mevlana Hazretlerini ziyaret edip, Arkeoloji müzesine uğrarsınız. Alibaba'da fırın kebabı ya da çevrede esnafa sorup, önerdikleri yerden etli-ekmek yersiniz. Ertesi sabah da erken de yola çıkarsınız. Akseki taraflarını öğlen geçerseniz iyi olur.

Hocam yalnız pilavdan dönenin kaşığı kırılsın :smiley:
Konya'da 1 gece yeter bence hocam..şimdi oralarda kış ayazı adamı canından bezdirir. Yolda yürütmez adamı. Sabah erken çıkarsanız öğleden önce Konya'da olursunuz. Mevlana Hazretlerini ziyaret edip, Arkeoloji müzesine uğrarsınız. Alibaba'da fırın kebabı ya da çevrede esnafa sorup, önerdikleri yerden etli-ekmek yersiniz. Ertesi sabah da erken de yola çıkarsınız. Akseki taraflarını öğlen geçerseniz iyi olur.
Konya'da Kelebekler Vadisi açıksa orayı da görmek isterim. Müzelere gerek yok, oralara çok gittim.

konya nın ayazında tropikal arkadaşlar nekadar dayanacak tuaf
Ben de ilk duyduğumda garipsedim ama herhalde iklim kontrollü bir ortamda bulunuyorlardır. Böyle bir ortamı oluşturmak zor olmasa gerek. Tropikal iklim koşullarında tutulan İzmir Hayvanat Bahçesi'nin özel bir bölümü de var. İzmir'deyken çok gezerdim orayı da...

Hakkımda yalan konuşanlar oldu,
Asla bu hayatı özgürce yaşamama engel olamadılar....
Ben özgürüm, Her zaman... Her konuda...
Biraz gezsem kendimi özgür hissediyorum zaten. Bu da bana yetiyor. Kimseden bir dileğim yok. Ben kendime yetiyorum. Bu günümüze şükürler olsun...

Aslında kar olmasa da yolu biraz dolaştırsam, Rotaya Eğirdir'i ve Salda'yı da eklemek istiyorum. Konya Beyşehir, Eğirdir ve Salda olabilir. Bakalım kısmet, yol bizi nereye götürecek....
Bilmem Mevlam neyler? Neylerse güzel eyler...

Eğirdir ve Salda epey soğuk olur tabii bu mevsimde. Benim güneylere ineyim ılık bir tatil geçireyim düşünceme pek uymuyor bu rota... Ama yoldan çıkmak iyidir...

Yucel bey Akdeniz'e inecekseniz karaman mut uzerı ıneceksenız Anamur karaman dan sonra sertavul gecıdı vardır 1650 rakımlı kar yagıslı olursa tıpı olur gunduz gecmenızde fayda var

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR