Yugun 2022, Güçlü Mini Kampervan Ve Pirikamp Ile Gezilerimiz...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,200
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 263,442

Etiketler
Frida (2002)
Dokunaklı bir film.
İzlemenizi tavsiye ederim.
Şimdi sinema saati sona erdi.
Kitap ve müziğin saati başlasın...
Tarık Tufan okumaca.

Hocam bravo gerçekten.
Nasıl bu kadar düzenli bir program yapabiliyorsunuz? Ve uygulayabiliyorsunuz.
Kitap, müzik, film izleme.
Okullar açıkken en geç 22:00 gibi yatıp uyuyabiliyorsunuz. Tatil zamanı geç saatlere kadar takılabiliyorsunuz.

Hocam bravo gerçekten.
Nasıl bu kadar düzenli bir program yapabiliyorsunuz? Ve uygulayabiliyorsunuz.
Kitap, müzik, film izleme.
Okullar açıkken en geç 22:00 gibi yatıp uyuyabiliyorsunuz. Tatil zamanı geç saatlere kadar takılabiliyorsunuz.
Geç saatlere kadar okumayı severim. Okul zamanı en fazla bir saat okuyabiliyorum. Tatil zamanı saatlerce!...

IMG 20220123 005109 873

Bu kitap beni hiç sıkmadı. Aksine epey iyi gidiyor... Tarık Tufan, Bu yazarı ilk okuyuşum.

Hava çok sert olduğu için yola çıkmayacağım bu hafta... Evdeyim.
Oyun, Netflix ve Kitap...
Bu tatilin satırbaşlarında yazılı olanlar galiba...
Napalım. Kısmet.

Bugün Güçlü'mü karların altından temizleyip çıkardım. Ön cama yapışan karları buz çözücü sprey yardımıyla erittim. Tam bir Ankara ayazı var. Buzlar erimiyor. Belki sıkılıp yarın yola revan olabilirim. Ben düşünce olarak tatilde evde kalmayı da seviyorum ama gezmek de istiyorum. Şartlar çok sert dur bakalım ne tarafa gideceğiz?

Şöyle bir durum var, Gündüz kar mar yok, çantayı hazırlıyorum yarın çıkayım diye yine kar yağıyor. Karda kışta kendimi ve Güçlü'yü üzmek istemiyorum. Artık tekinsiz yollara çıkasım gelmiyor. Evimdeki rahatım hiçbir yerde yok sonuçta. Eğer günlerce kesintisiz vebasto çalıştırabilen bir karavanım olsa bile ben bu kafayla bir yere gidemezdim. Eskiden her aracımda zincirim olurdu. Dakikalarca uğraşır napar ne eder takardım zincirimi. Şimdi yapabileceğime bile şüphe duyuyorum. Neyse kar yağsın da barajlar dolsun mazota, elektriğe, doğalgaza, markete para yetiştirmeye çalışmaktan aç kalacağız, bari susuz da kalmayalım.

Yücel bey yurt genelinde havalar karlı bir yere gitmek zorunda deyılsınız nıye kendınızı rısk e atıyorsunuz sıcak evınızın keyfını surun burda harcayacagınız parayı yaza saklaya bilirsiniz yazın daha uzun bır gezı yaparsınız... Hayırlı geceler olsun..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri