Yugun 2022, Güçlü Mini Kampervan Ve Pirikamp Ile Gezilerimiz...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,200
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 263,344

1000Kitap profilimi takip alarak kitap okuma zevkime bir pencere açabilirsiniz. Bu yolla yazdığım incelemelere, notlara vb şeylere ulaşabilir. Okuduğum kitapları ve bunlara verdiğim puanları görebilirsiniz.

Etiketler
IMG 20220809 132551 430

Amanın da amanın, Yeni okumalıklarım gelmiş...

Bir Ağustos gecesinde Stephen KİNG'in Yabancı adlı romanını da bitirmek kısmet oldu. Kitabı beğendim. Biraz polisiye, birazcık gizem... Bay Mercedes serisinin Holly'si de bu kitapta bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Kitap çok sürükleyici, Tam bir King kitabı. Okumaya değer bulduğumu söylemeliyim.

YABANCI adlı kitapta 400. sayfayı da geride bıraktık. Birkaç güne biter. Kaplanın Sırtı'na başlarız. Livaneli okumak güzeldir.
Bu gecelik de benden bu kadar,
Tüm kampçı dostlarıma iyi geceler...
Allah rahatlık versin...
HOcam kaplanın sırtı başladığı zaman elinizden bırakamazsınız harika bir kitap

HOcam kaplanın sırtı başladığı zaman elinizden bırakamazsınız harika bir kitap
dün mahalleden bir arkadaş karavan almış bunu
Hocam umarım emeğimizin karşılığını alırsınız.
hocam bir komşum karavan almış çekme yazın asosta kamp alanında sabit bırakmak ve hafta sonları kullanmayı düşünüyormuş kamp sahipleri günlük 400 TL aylık 24.000 TL Talep etmişler sadece hafta sonları gidip kalmak için düşünsenize

Hocam umarım emeğimizin karşılığını alırsınız.
Çok geniş bir konu alanı var. Neredeyse eğitimle ilgili tüm Alanyazı'yı koymuşlar. Video seyrederek alim yapacaklar sanki. Sınav kasımda ama iyi çalışmam lazım. Olmayabilir belki. Sınavı kazanamazsan eğitimi bir daha almak zorunda değilsin sanırım. Yani tekrar sınava giriş hakkı olacaktır. Günde üç ders izliyordum. Yetişmeyeceğini anlayınca beş derse çıktım ama bunun da üstünü yapamam. Dersler zaten çok sıkıcı. Yetiştirebileceğimi umuyorum. 5 Eylül'e kadar...

dün mahalleden bir arkadaş karavan almış bunu

hocam bir komşum karavan almış çekme yazın asosta kamp alanında sabit bırakmak ve hafta sonları kullanmayı düşünüyormuş kamp sahipleri günlük 400 TL aylık 24.000 TL Talep etmişler sadece hafta sonları gidip kalmak için düşünsenize
Aylık ücret olarak çok yüksek bir ücret. Ben geçmişte uzun zamanlar kampta kaldığım oldu. İstesem yine kalırım tabii ama bunu istemiyorum. Evde olmak daha iyi. Kısa süreli kamp ihtiyaçlarını aracım ile karşılıyorum zaten. Çekme karavana bu yaz iş düşmüyor pek.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Geri