Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,124
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 130,013

Hocam hayırlı olsun.
Ben de geçen sene aşçılık bölümüne başladım. Bu yaşta öğrenci kartı aldım. Metro, otobüs, müze gibi çoğu yerde kullanılıyor . Öğrenci işlerinden email adresi alırsanız aylık 19 liraya youtube premium kullanabiliyor sunuz.
Eğlenceli faydalı dersler olduğu gibi heryerde bulunan işgüzarlar tarafından oluşturulan saçma derslerde var.
Online dersler oluyor, yakalarsaniz eğlenceli oluyor.
 

Hocam hayırlı olsun.
Ben de geçen sene aşçılık bölümüne başladım. Bu yaşta öğrenci kartı aldım. Metro, otobüs, müze gibi çoğu yerde kullanılıyor . Öğrenci işlerinden email adresi alırsanız aylık 19 liraya youtube premium kullanabiliyor sunuz.
Eğlenceli faydalı dersler olduğu gibi heryerde bulunan işgüzarlar tarafından oluşturulan saçma derslerde var.
Online dersler oluyor, yakalarsaniz eğlenceli oluyor.
Teşekkürler, Size de başarılar... Ben de liseden Mutfak bölümü mezunuyum.
 


Ben bir hobi fotoğrafçısıyım. Sadece zevkim için kitap okuduğum gibi, fotoğraflarımı da sadece zevkim için çekiyorum. Fotoğraflarım beğenilse de beğenilmese de benim için çok bir şey farketmez. Beğenilmek ve güzel şeyler ortaya çıkarmak tabii ki istiyorum. Ama ilk hedefim bu değil. Amacım zevk almak.
 IMG 20230917 154957 1
 

Bugün A101'den aldığım donmuş uskumru filetoyu tavada hallettim. Yanına da güzel bir zeytinyağlı sirkeli salatamı yaptım. Pek güzel bir öğün oldu. Balık severim.
 


Zaten küçük şeylerden mutlu olmaya çalışıyorum. Mesela aylar sonra motosikletim çalışır hale geldi. Onunla küçük turlar atmaya bile başladım. İlla ki uzak yerlere gidesim yok. Buralarda bir tur atmak beni fazlasıyla mutlu edebiliyor.
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,104
Mesajlar
1,513,316
Kayıtlı Üye Sayımız
171,744
Kaydolan Son Üyemiz
HakanOzgun

SON KONULARÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2023 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status