Yurt dışında karavancı arkadaşlarımız

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan halilo11 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,816

Etiketler
Ynt: Yurt dışında karavancı arkadaşlarımız

Merhaba Halilo,Güzel bir baslik fakat gördügümüz gibi ya fazla yok yahutda Arkaslarimiz yazmiyorlar.Insallah cokturda tanisma imkani buluruz. Ben bir kac tane taniyorum ama Emekli olduklari icin Bizle uyusmuyor.Güzel günler dilegiyle. :smiley:

gezgör' Alıntı:
Merhaba Halilo,Güzel bir baslik fakat gördügümüz gibi ya fazla yok yahutda Arkaslarimiz yazmiyorlar.Insallah cokturda tanisma imkani buluruz. Ben bir kac tane taniyorum ama Emekli olduklari icin Bizle uyusmuyor.Güzel günler dilegiyle. :smiley:

bakalım kactane karavancı arkadaşlarımız yurtdışında var birazcık tanışalım derim, belki bizde bir ara karavancı buluşması yapabiliriz

Ynt: Yurt Dışında Karavancı Arkadaşlarımız

selam arkadaslar sizlere hollandadan katildigimi esim ben ve ( 16-17-18 )yaslarinda ogullarim var. sizlerle tanismak bir zevktir. yakinda nasipse 7.ayin iikinci hadtasi alkoven kamperimizla yola cikacagiz tabi buyuk cocuklar gelirse bes kisi aksi taktirde esim ben ve en kucuk gelecek.

keske bizlerde avrupada ayni turkiyedeki arkadaslar gibi bir yerlerde bulusup tanissak.

saygilar

"ahi25" isminizi bilmediğim için size hitap edemedim. Birkaç konuda sizin yardımınıza ihtiyacım var. özel mesaj olarak gönderdim bakarsanız sevinirim.

sevgili gezgin arkadaslar ismim Ahmet Durmus bana 0031624997530 telefonumdan herturlu iletisime gecebilirsiniz. keremcimen arkadasim ozelden cevapverdim ama elinize gectimi bilemedim.

saygilar.

Ahmet bey ilginiz için teşekkürler. Özelden gönderdikleriniz ulaşmamış. Telefonunuzu kaydettim. Watsap tan haberleşebiliriz.

selam arkadaşlar ben Halil bende 7.ayın 10 nunda nasipse yola cıkıyorum ben Grevenbroich'da Yaşıyorum
Düsseldorf bana 30km uzaklıkda ve ailemle arada sırada nehir kenarına gidiyoruz gecende Hollanda'daydım
Ahmet bey Hollanda'nın neresindensin?

IMAG0343

merhaba halilo kardesim memnun oldum bana ahmet diyebilirsin beylik yok kusurabakma bende sana kardesim dedim belki yas olarak benden kucuksundur diye benim yasim 41. bende enschede sehri yani gronau westfalen 48599 size yakinim. buralardan gecerseniz musafirim olmanizi isterim. tabi bu ara butun karavanci kardeslerime kapim aciktir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri