Yurt Dışından Vebasto (dizel Isıtıcı ) Alımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Gkhn060638 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 111
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,141
Fdoğanay'a katılıyorum ve iki ekleme daha yapıyorum.
1. Hava giriş menfezini çıkıştan uzak bir yerden açın ki sirkülasyon daha geniş alanda olsun. Örneğin videoya bakınca cihaz solda kaldığına göre sağ tarafta bir yere.
2. Cihazı yine sol köşede kalsın fakat biraz daha öne alarak ortalayın. Hava alınan yer sıkışmış gibi.
Karavanın altındaki yakıt boruları plastik mi, bir yere sürünce kopar mı?

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tavsiyenizi deniyeceğim olabildipince uzağa yerleştiririm. Aynen borular plastik tüm dizel ısıtıcılarda böyledir eğerki hortumların olduğu yer sürterse zaten ısıtıcının egzozu hava filtresi karavanın altı dağılır borulara kadar daha birsürü alan dağılır yani 😀

Etiketler
Çinden sipariş vermeyi düşünüyorum ancak kafamda yüksek irtifada çalışabilme sorusu var. Genelde ürün tanıtımlarında buna yer vermemişler. Kullananların tecrübesi ne diyor bu konuda

Çinden sipariş vermeyi düşünüyorum ancak kafamda yüksek irtifada çalışabilme sorusu var. Genelde ürün tanıtımlarında buna yer vermemişler. Kullananların tecrübesi ne diyor bu konuda
Ben çanta şeklinde olandan sipariş verdim. Bagajda uygun bir yer bulup altına giriş çıkış için delik açıp kullanmayı düşünüyorum (Duster 4x4). Sökülüp diğerleri gibi araca monte edilmesi de mümkün olabilir.
Bunlarda plateau mode diye bir özellik geçiyor, 2500-5000 m arası çalıştığı iddiası var. En iyisi ürün için soru sormak veya en çok satanların yorumlarını gözden geçirmek.
Benim sipariş verdiğim şu modellerden.
Ürün linki
Aslında bir firma istediğim gibi bir şey yapmış sulu ve kuru. Yani hem motoru ısıtıyor hem de ortamı. Fakat tek firma ve nakliye ücreti çok fazla. Bir de aracın neresine monte edilir sorunu var, boyutları biraz büyük.
Yeni tip sulu kuru

Ben çanta şeklinde olandan sipariş verdim. Bagajda uygun bir yer bulup altına giriş çıkış için delik açıp kullanmayı düşünüyorum (Duster 4x4). Sökülüp diğerleri gibi araca monte edilmesi de mümkün olabilir.
Bunlarda plateau mode diye bir özellik geçiyor, 2500-5000 m arası çalıştığı iddiası var. En iyisi ürün için soru sormak veya en çok satanların yorumlarını gözden geçirmek.
Ürün linki
Aslında bir firma istediğim gibi bir şey yapmış sulu ve kuru. Yani hem motoru ısıtıyor hem de ortamı. Fakat tek firma ve nakliye ücreti çok fazla. Bir de aracın neresine monte edilir sorunu var, boyutları biraz büyük.
Yeni tip sulu kuru
Merhaba, siz nezaman sipariş verdiniz ve neden bu siteyi tercih ettiniz bende almayı düşünüyorum fakat gerek korona yüzünden gerek hangi satıcı güvenilir bir türlü karar veremedim. Siz araştırma yapmış sinizdir. Bir arkadaş ücretli gönderilerin daha hızlı geldiğini söylemişti bakalım sizin sipariş kaç günde gelecek şimdiden hayırlı olsun.

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ürün linki
Yeni tip sulu kuru
Yunus Bey ,

Dusterda mı kullanacaksınız? Ebatları yaklaşık 50X50X17 cm ayrıca bagajda yer kaplayacak bilemedim yani.
Verdikleri irtifa bilgisi doğru mu bilemiyorum. Bana şüpheli geliyor çünkü aynı kapasitedeki diğer tiplerde irtifa bilgisi pek yok.

Merhaba, siz nezaman sipariş verdiniz ve neden bu siteyi tercih ettiniz bende almayı düşünüyorum fakat gerek korona yüzünden gerek hangi satıcı güvenilir bir türlü karar veremedim. Siz araştırma yapmış sinizdir. Bir arkadaş ücretli gönderilerin daha hızlı geldiğini söylemişti bakalım sizin sipariş kaç günde gelecek şimdiden hayırlı olsun.

Aliexpressten yıllardır alışveriş yaparım. Genellikle satışı ve yorumu çok olanları tercih ederim. Bu aralar en erken 20 günde geliyor. Virüs o kadar yaşamaz. Gelince bilgi veririm.

Yunus Bey ,

Dusterda mı kullanacaksınız? Ebatları yaklaşık 50X50X17 cm ayrıca bagajda yer kaplayacak bilemedim yani.
Verdikleri irtifa bilgisi doğru mu bilemiyorum. Bana şüpheli geliyor çünkü aynı kapasitedeki diğer tiplerde irtifa bilgisi pek yok.
Çinliler abartırlar ama %70 doğrudur. Bir yerde 2500m gördüm diğerinde 5000. Ortası 3000 diyelim. :smiley:
Fakat anladığım kadarıyla olay LCD kontrol ünitesinde plato modunun olması. alırken dikkat etmek lazım.
2020 05 19 16 45 06 Hcalory Car Heater All In One 8kW Air diesels Heater Red 8KW 12V One Hole

Evet Dusterde kullanacağım, önceliğim şehir içi, çocukları okula ben götürüyorum ve bulunduğum yer soğuk. Ayrıca ölçüler 40*40*10 gibi hatırlıyorum. Bagajda çanta gibi durur. Bezen kamp gibi aktivitelere de giderim, çadır vb yerlerde de kullanılabilir. Gkhn060638 arkadaşın aldığını otomobil bagajına monte edenler de var.
Resim de fazla büyük olmadığı görülüyor.
2020 05 19 16 32 09 China Standheizung fr die Halle   so berstehen wir den Winter   Flyoff G

Çinliler abartırlar ama %70 doğrudur. Bir yerde 2500m gördüm diğerinde 5000. Ortası 3000 diyelim. :smiley:
Fakat anladığım kadarıyla olay LCD kontrol ünitesinde plato modunun olması. alırken dikkat etmek lazım.
Ekli dosyayı görüntüle 519255

Evet Dusterde kullanacağım, önceliğim şehir içi, çocukları okula ben götürüyorum ve bulunduğum yer soğuk. Ayrıca ölçüler 40*40*10 gibi hatırlıyorum. Bagajda çanta gibi durur. Bezen kamp gibi aktivitelere de giderim, çadır vb yerlerde de kullanılabilir. Gkhn060638 arkadaşın aldığını otomobil bagajına monte edenler de var.
Ekli dosyayı görüntüle 519256
Bagajı delecekmisiniz montaj için ? Egsoz gazının atımı için gerekecektir.Diğer taraftan sabitlemek gerekecek vs. Güzelim Dustera yazık olmasın

Demonte gönderiliyor, montaj konusunda Bi sorun yaşadınız mı montaj şeması anlaşılırmı kendimiz montaj edeblirmyiiz

Bagajı delecekmisiniz montaj için ? Egsoz gazının atımı için gerekecektir.Diğer taraftan sabitlemek gerekecek vs. Güzelim Dustera yazık olmasın
İlk yardım çantasının durduğu yere düşünüyorum. Sabitleme de yandaki kısma yapılabilir. 384dd697326e4ebf503f7db775de949a 71f5b87c80f95d3e8849d7b30407e15c

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Demonte gönderiliyor, montaj konusunda Bi sorun yaşadınız mı montaj şeması anlaşılırmı kendimiz montaj edeblirmyiiz

bütün malzemlerini ekstra ekstra gönderiyorlar kurulumu çok basit eğer alırsanız haber verin kurulumu hakkındada bir video çekerim inşallah. Hatta ilk attığım videoda ordaki yabancı arkadaş kısmen gösteriyor onu izleyerek bile kurabilirsiniz.

Son düzenleme:

Ekli dosyayı görüntüle 519255

Ekli dosyayı görüntüle 519256

aynen cihazız sadece kendi uzunluğu 35 cm felan kutu halinde olmayınca sedece mazot deposu biraz yer kaplar araç için. Hatta yunus bey eğer aracınıza takacaksanız kontrol panelini uygun kablo ile aracın ön tarafına taşıyabilirsini her seferinde bağaj açma derdiniz olmaz.

ben de çekme karavanım için 8kw olanından sipariş verdim. dün kargoya verilmiş. İnşallah çabuk ve arızasız gelir. yapabilirsem kendim kurmaya çalışacağım. aslında karavanım 4m boyunda. 2 kw yeterli olurdu ancak 8kw olanlar nedense daha uygun fiyatlı. karavan daha çabuk ısınır ve kendini kapatır. yakıt tüketimi ısıtacağı hacim değişmediği için 2kw olanla birbirine yakın olur diye düşünüyorum. belki bir miktar fazla olur.

karavan tabanına deliği ne ile açtınız acaba? bende dekupaj testere var. onunla açabilirim belki. ya da daire testere şeklinde matkap uçlarından alabilirim. siz nasıl deldiniz? bir de mobilyanın delinmesi gerekiyor tabi.

ben de çekme karavanım için 8kw olanından sipariş verdim. dün kargoya verilmiş. İnşallah çabuk ve arızasız gelir. yapabilirsem kendim kurmaya çalışacağım. aslında karavanım 4m boyunda. 2 kw yeterli olurdu ancak 8kw olanlar nedense daha uygun fiyatlı. karavan daha çabuk ısınır ve kendini kapatır. yakıt tüketimi ısıtacağı hacim değişmediği için 2kw olanla birbirine yakın olur diye düşünüyorum. belki bir miktar fazla olur.

karavan tabanına deliği ne ile açtınız acaba? bende dekupaj testere var. onunla açabilirim belki. ya da daire testere şeklinde matkap uçlarından alabilirim. siz nasıl deldiniz? bir de mobilyanın delinmesi gerekiyor tabi.
Sipariş verdiğiniz sitenin linkini atarmisiniz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri