Yurtdışında Eğitim Görmek İçin 10 Neden

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan loganrory Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,633

loganrory

Kamp III
Web
www.gezginsandalet.com
Dünyayı görme şeklinizi değiştirmenin tam zamanı. Neden kendi maceranızı yaratmıyorsunuz? Yeni arkadaşlar edinin. Daha önce hiç duymadığınız kültürleri anlayın. Dünyayı farklı bir ışık altında görün. Yurtdışında eğitim görürken hayatınızda ki her şeyin değiştiğini döndüğünüz zaman daha iyi anlayacaksınız!
İşte yurtdışında ki eğitimin neden bu kadar değerli olduğunun on nedeni!
Erasmus

10- Dünyanın her yerinden arkadaşlar edinirsiniz!
Sosyal grubunuza daha fazla çeşitlilik katmanızın zamanı geldi! Dünyanın dört bir yanından gelen sınıf arkadaşlarınızla tanışın ve yerli halkla iç içe başlamaya başlayın. Hiçbir şey, dünyayı, dünyadaki kültürlerin kişisel ve yakın görünüşünden daha iyi anlamanıza yardımcı olmaz.
Erasmus travel

9-Seyahat etmek daha kolaydır!
Fransa’da yurtdışında eğitim görürken, trenle Almanya’ya kolayca geçebilir veya İspanya’ya ucuz bir uçuş alabilirsiniz. Yeni yerlere ulaşımınız daha kolay ve daha ucuz olacaktır.

Learning

8-İki dil hatta üç dil konuşabileceksiniz !
Bir sınıfta oturup dil öğrenme teknikleriyle çalışmak farklı bir şey ancak sırları paylaşmak ve yeni arkadaşlarla gülmek ikinci dilinizi daha hızlı hayata geçirmenizi sağlar. Akıcı konuşmanın en kolay yolu kendinizi biraz zorlayarak geniş bir arkadaş çevresine sahip olmaktır.

Diğer nedenleri öğrenmek için yazının devamını şurdan okuyabilirsiniz : Gezgin Sandalet

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR