zj grand cherokee grand voyager farkı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 27istanbul27 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,500

27istanbul27

Kamp II
Yer
istanbul
Selam arkadaşlar.Bugün yolda zj grand cherokee gördüm ,ama ön çamurluklarda grand voyager yazıyordu.Bu voyagerler zj görünümlü olmasına rağmen grand cherokee lerden farkı nedir.Ben ilk defa gördüm.cevaplarınızı bekliyorum.sevgiler.

Etiketler
Ynt: zj grand cherokee grand voyager farkı

Voyager değil ama sanırım Wagooner olması gerek. 93 yılında ğretilmiş özel bir seridir.
nerede gördünüz? ne renkti? yanlarında ahşap kaplaması var mıydı?

Selamlar .aracı merter civarında gördüm yanımdan geçti.bordo renkli zj arka bağaj kapağında v.8 amplemi ,ancak yan kapılarda ahşap kaplama olmayışı ve ön çamurluklarda grand wagooner yazısı dikkatimi çekti.bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan paylaşımlarını bekliyorum.

Biliyorum aracı, bizim İshak abinin aracı, onlar aracı aldıklarında da ahşap kaplamaları yoktu önceki sahibi söktürmüştü ve aracı toparladılar, ahşap kaplamalarını da getirtip taktıracaklardı ama o zaman için 3.000 dolar gibi bir rakam telaffuz edilince vazgeçtiler.

eğer sonradan sökülmediyse grand wagoonerlar ahşap kaplamalı olurlar. gördüğünüz araç 93-95 arası makyajsız kasa ise belki grand wagoonerdır da kaplamaları katledilmiştir. yok makyajlı 96 sonrası ise zaten wagooner olma şansı yok. en fazla yazı yapıştırılmıştır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR