Zj Sahipleri Dikkat Chrysler'e Can Güvenliğini Ihlalden 150 Milyon Dolar Ceza ...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan recep1907 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,364
Bugünde arka bagaj seönsörü tamirine giriştim. Sonuç; Sorun arka bagaj sensöründe değil bagaç camı sensöründeymiş.Yaptım oldu. Sağ kapıların açık uyarısı sorunlarınıda çzdüm yaptım oldu. Neticede sorunlar ortadan kalktı ve ben söküp takmayı öğrenmiş oldum. Şimdi sıra sunrof açma kapama düğmesini temizlemeye geldi.Umarım tavan konsolunuda sökebilirim.

Etiketler
depo koruma için çiftçiler oto dan başka danışabileceğimiz yer varmı acaba benim araç çiftçiler otonun listesinde gözükmüyor dediler de
06MCP90 Doğan Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Çetin Emeç Bulvarı No:69
Aşağıöveçler – Ankara
Tel : 0 312 473 0 333
Fax : 0 312 473 3 888 sorabilirsiniz.

Mengerler Tic. T.A.Ş. BURSA Şubesi
Ovaakça Santral Mah.Yeni Yalova Yolu Cd. No 644 Osmangazi/BURSA
Tel : 0 224 261 11 14
Faks : 0 224 261 54 44 sorabilirsiniz.

Çiftkurtlar Mircan Oto Servis ve Tic. Ltd. Şti.
Atatürk Oto Sanayi Sitesi No:352 Maslak Sarıyer-İSTANBUL
Tel : 0 212 346 22 22
Fax : 0 212 346 22 27 sorabilirsiniz.

Bilen Otomotiv Tic. Ltd. Şti.
Okan Merzeci Bulvarı No:376 33090
Toroslar - MERSİN
Tel : 0 324 345 00 10
Faks : 0 324 226 36 06
www.bilenoto.lajbayi.com
www.bilenoto.com.tr
jeep@bilenoto.com.tr sorabilirsiniz.

birod jeep servislerinede sorabilirsiniz. ama size sonuç çıkartacaklar.
çiftçiler yardımcı olamadı ise:
mengerle ve ,çiftkurtlar olacaktır diye düşünüyorum.
hoşçakalın

Bugünde arka bagaj seönsörü tamirine giriştim. Sonuç; Sorun arka bagaj sensöründe değil bagaç camı sensöründeymiş.Yaptım oldu. Sağ kapıların açık uyarısı sorunlarınıda çzdüm yaptım oldu. Neticede sorunlar ortadan kalktı ve ben söküp takmayı öğrenmiş oldum. Şimdi sıra sunrof açma kapama düğmesini temizlemeye geldi.Umarım tavan konsolunuda sökebilirim.
Azmin elinden bir şey kurtulmaz.
uğraştıkça daha çok şey öğreneceğiz. bende bilmediklerimi bilen arkadaşlardan öğreniyorum.
bilgi paylaştıkça güzeldir.

Bizi ilgilendiren tarafı bu olay kimsenin başına gelmesin diye yetkili servisler 93-98 arası zj grand cherokee leri servise çağırıyor ve arkaya depoyu koruma barı takıyorlar ve ücret almıyorlar .ilgilenen arkadaşlar yetkili servislerle iletişime geçsin ve şase numarasının son sekiz rakamını söyleyip kendi araçlarına da takılacak mı sorsunlar. ücret alınmıyor bilginiz olsun.
not:takılan bar çeki demiri takılan bar kalınlığında sağlam bir şey yakın bir zamanda resimlerini de koyacağım acele edin çünkü herkes ilk araç sahibi değil servisler kimseye ulaşamadığından ilk sahibini arıyor. daha sonrakilere ulaşamıyor.

Merhaba,
Bende aracımı yeni aldım, İstanbul Bostancı'dayım,bu konuyu okuyunca sabah ilk işim depoya bakmak olacak.Eğer koruma yoksa ne yapmam,hangi servise gitmem gerekli,yada benim için geç kalınmış bir durum mu acaba.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Herkese Merhaba,
Müracatımın ardından Çiftçilerden dün benide aradılar ,aracım sistemlerinde görünüyormuş,pazartesi günü alt depo koruma demirini teslim alıcam.Ama araç tüplü olduğu için kendileri serviste montaj yapmıyorlar.Başka yerde yaptıracağım yada yapabilirsem kendim halledeceğim.
Eğer aracını yeni alan müracat etmeyen ve koruma demiri olmayan varsa muhakkak kontrol amaçlı bile olsa Çiftçilere mail atsın, olumlu yada olumsuz kesin geri dönüş yapıyorlar.
mail adresi ; KELES, Guven | Çiftciler [guvenkeles@ciftcilertas.com.tr]
Formda paylaşılan bilgiler için teşekkürler.

Herkese Merhaba,
Müracatımın ardından Çiftçilerden dün benide aradılar ,aracım sistemlerinde görünüyormuş,pazartesi günü alt depo koruma demirini teslim alıcam.Ama araç tüplü olduğu için kendileri serviste montaj yapmıyorlar.Başka yerde yaptıracağım yada yapabilirsem kendim halledeceğim.
Eğer aracını yeni alan müracat etmeyen ve koruma demiri olmayan varsa muhakkak kontrol amaçlı bile olsa Çiftçilere mail atsın, olumlu yada olumsuz kesin geri dönüş yapıyorlar.
mail adresi ; KELES, Guven | Çiftciler [guvenkeles@ciftcilertas.com.tr]
Formda paylaşılan bilgiler için teşekkürler.
hayırlı olsun güle güle kullan bazılarından vida çıkmayabiliyor.

ZJ ve WJ kasalarda benzin deposu konumu iyi değil. youtube da videolarda mevcut. bu hatayı kapatmak için ihtiyacım olmadığı halde çeki demiri bağlattım , bu uygulamadan haberdar olsaydım , bu bar yeterliymiş. servise soralım bakalım , bi şey çıkar mı ?

ZJ ve WJ kasalarda benzin deposu konumu iyi değil. youtube da videolarda mevcut. bu hatayı kapatmak için ihtiyacım olmadığı halde çeki demiri bağlattım , bu uygulamadan haberdar olsaydım , bu bar yeterliymiş. servise soralım bakalım , bi şey çıkar mı ?
Eğer arabanız kayıtlı ise alabilirsiniz.İrtibata geçin bence.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri